değişiklik için yardım kızlarr :/

sac ve makyajda ne sevdigine bagli bu, ama bence calisan insan, tabi üstelik bir de egitimci ise daha sade temiz gözükmesi daha hos, yani asiri makyaj veya cok daginik sac yakismayabilir.

ne cok koyu nede seker rengi farlari tercih etmem kendim, ama tabiki zevk meselesi. bana göre en güzeli tertemiz kusursuz bir cilt, ve güzel dudaklar. fresh, dogal göstermesi icinde seftali-pembe tonlarda allik.

giyime gelincede ögretmenlere spor`da klasik`de yakisiyor bence.. hem pantolon hem etek tarzi.

teşekkürler cnm, kusursuz bi cilt demişken, ben hiç fondöten kullanmadım ama cildimde az da olsa sivilce siyah nokta çil falan var:S kaliteli bi fondöten kullanmak istiyorum ve akşam çıkarmak için de iyi bir temizleyici, bunlarda önerin var mı?

Tabiki, mineral fondöten öneririm, cilt nefes alabilmeli ki sivilce cikmasin.
i.d bare minerals, veya Everyday minerals, id kullandikca sivilcelerinde azalma olur ¨farkedersin hemen, cünkü icerisinde cinko var,buda sorunlu cilde iyi gelir

Temizleme sütü olarakda MD formulations kullaniyorum ben. Decleor cleansing milk, veya dermalogica`da önerebileceklerim arasinda.

cnm bende everday mıneral onerebilrim =)

tatlısım MD formulations urunleri nasıl memnun musun ?sen hangilerini kullanıyorsun ?

ben dermalogica kullanıyorum su an onlar biitigi gibi murad urunlerini almayı dusunuyorum md daha iyiyse onuda seceneklerin arasına alabilrim =)

minerali duymamıştım.. max factorü söylüyorlardı, onu düşünmüştüm bi an ama buna da bakayım hemen. çok saolun kızlar :)

cnm bende everday mıneral onerebilrim =)

tatlısım MD formulations urunleri nasıl memnun musun ?sen hangilerini kullanıyorsun ?

ben dermalogica kullanıyorum su an onlar biitigi gibi murad urunlerini almayı dusunuyorum md daha iyiyse onuda seceneklerin arasına alabilrim =)

Ben md urunlerinden cok cok memnunum canim.. herturlu cildi iyilestiriyor!
yuz temizleyicisini, face and body scrub-peeling, ve gunes korumali nemlendiricisini(Yeni cikti)

bu urunlerini kullaniyorum, nem maskesinide almayi dusunuyorum, arkadasim memnun oldugunu søylemisti.

Murad urunleri denemedim ama iyi oldugunu duydum. Md vazgecilmezlerim arasinda :smiley-cool:

merhaba kızlar, ya ben siyah ağırlıklı giyinmeyi severim, genelde salkım saçak, yırtık pırtık giysilerim ama düşündüm de 23 yaşıma geldim ve mesleğe başladım, biraz daha kadınsı görünmek istiyorum :S daha kadınsı, daha dişi belki.. ne önerirsiniz? saç makyaj ve giyim tabiki? böyle tarzı olanlardan yada fikri olanlardan yardım bekliyorum.. şimdiden teşekkürleerr
a.s.

54564460.jpg
2009-abiye-kiyafet-modelleri-24.jpg
r_4pflbhh9gdr0a38zh5p4.jpg
11368883055188oq.jpg
photolarge1105.jpg
2evdohi.jpg
photolarge3121.jpg
5783.jpg
gri-bayan-takim-elbise-perspective.jpg
journey-yakali-kisa-elbise.jpg
bayan-beyaz-takim-elbise-journey.jpg
elbse6oe7.png
bluz01.jpg
yazlik-ceket-pantolon.jpg
ipekyol_4.jpg
pinup-in-gray.jpg
22082008125325.jpg
450Portugal_ModaLisboa_Fashion_Week_XAF126_567647709032008.jpg
bluedress2vy2.jpg
r_fvd53ur7u01hyycjqh6d.jpg
313967-xs.jpg
200px-Tan_ladies_suit.jpg
normal_Absolute_185_60079.jpg
ecac_10.JPG
2njj5ue.jpg
perspective-bluz-tayt.jpg
elizzzzzzzzzzzzhb5.png
victoriaaynikiyafet.jpg
Balmain+Pantolon.jpg
resim1195.01.jpg

Son düzenleme:
Ben sana farklı modellerde gömlek edinmeni öneriyorum ve de Beyaz pantolon öneriyorum ...
Gömlek herzamn bi hava katar bence
Beyaz pantln sa kurtarıcıdır (=

gömlek- etek- pantolon

yukardaki elbiselerin çoğu okulda giyilebilecek tarzda değil:eek:lmaz:

okulda giyeceklerine dikkat etmelisin ,başın ağrımasın diye :lepi:

tek tek evde deneyerek,annenın kardesının veya baskalarının kıyafetlerını deneyerek ve magazzalarda kıyafetlerı deneyerek sana yakısanı gordugunde seveceksın ve ozaman bi tarzın oluşmaya baslayacak cnm

X