Değişmek isteyenlerin topiği

ezine77

Rabbime çok şükür..
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
2.073
29
mrb kızlar.hadi herkes değişmek istediği konuyu,kendinde beğenmediği huyunu yazsın..benim değişmek istediğim konu artık bişeyi kafaya takmadan kendim için yaşamak...çocuk yapma takıntımdan vazgeçip,hayatı dolu dolu yaşamak istiyorum...içinde bulunduğum anın keyfini çıkarmak istiyorum.haaaaa bi de sabırsızlığımı tezcanlılığımı hiç sevmiyorum.bi de biraz sulugözüm ama sadece kocama karşı.galiba bundan bazen yararlanıyorum.bunu da yapmamalıyım..siz hangi konuda değişmek isterdiniz?itiraf edin bakalım hadi...

kimse yok mu ama yaaaaa.kendinden memnuniyetsiz bi benmiyim?sanki beni bibaşkasıyla değiştircekler mi de mi?belki de kendimi olduğu gibi kabul etmeliyim...

ben sohbet bölümü yazıyo diye genel sohbet sandıydım.sağol canım

canım bende ezineliyim:)

xl67w3eieix.png

bende kendimeden çok odun veriyorum hiç naz trip yapmayı bilmiyorum karsımdaki inasnları çok fazla düşünüyorum

en basitinden evliliklerde de bu böyle...biraz naz kapris şart...bizim buralarda şöyle derler; kocanın 2 çanağı varsa birini de sen kıracaksın...yoksa bununla idare ederim diye dişini sıkarak,her konuda kanaatkar olarak yaşarsan,kaybeden sen olursun...dolayısıyla sevgili çikolata gelinin de dediği gibi kendinden ödün vermeyi insan ilke edindimiydi bir sürü sonra insan kendini kaybedebiliyor...

X