değişmiyor hiçbi şey!!

poli...son zamanlarda açtığın konular ne böyle :)
kıskançlık çok kötü ya :/ sevgilin ne diyor bu duruma? verdiği tepkiler ne merak ettim.
kıskançlıktan nefret ediyorum bu konuda çok bunalım yaşadım daha önce.
erkek arkadaşına bu şekilde davrandıkça kendinden uzaklaştıracağını düşün lütfen.
seni çok sevdiği için katlanabilir ama kıskanç biri ile beraber olunca hayat zorlaşıyor ne yazık ki.
aynı durum benim ilişkimde de mevcut. bizde de kıskanç olan erkek arkadaşım... taşıması zor o nedenle.
kıskanıyorsan bile bunu içinde tutmayı öğrenmelisin en azından.soğukkanlı davranmak her zaman kazanır...
bir insana güvenmeden sürekli diken üstünde yaşanmaz. yasaklar, engellemeler, kısıtlamalar koyarak kendine ya da ilişkinize bağlayamazsın onu.
sen sevgilini eve kitlesen aldatacak olan perdenin arkasından da aldatır emin ol.
en güzeli onu özgür bırak, karakterini koysun ortaya. ne yaptığına bak. sana göre mi değil mi böyle karar ver.
emin ol en sağlıklısı bu.

Ne güzel yazmışsınız...tesekkür ederim..
Evet bu aralar takıyorum işte bıktınız benden ama :))
Aslında son zamanlarda belli etmiyorum ona sasırtıcı bi sekilde..Hatta ben dedim dün maç varmış diye..O eve döndükten sonra da askım keske gitmeseydim cok sıkıldım falan diyor ben de askım aaaa ne güzel kafan dağıldı işte diyorum :)
Ama içim içimi yiyor iştee
Bana genelde hep bi aldatsa rahatlicaksın diyolar :KK43:((
Biri de beni bu kadar sıksa ben dayanamazdım sevgilim de biliyo bunu :KK43:

İlaç kullanıyor musun? Ders çalışıyor musun? Aslında een önemli şeye kafanı yorsan hiiç sıkılmayacak için.
Ama ne olursa olsun ona belli etme.
Maça gittin diye sıkıldığını duysa abboov!

LG-P710 Tapatalk
İlacı daha önce kullanmıstım ama cok duygusuz oluyorum onu içince :KK43:( oyuzden içmiyorum artık
Ah bi dogru duzgun ders calısabılsem işte gecende ders calısıyorum dedim bi sevindi bi mutlu oldu askım bak suralara calıs su kitabı alalım söyle yapalım çok hosuma gitti hem ders calıstım hem de ilgi gördüm :)

Kızlar kızlar ve kızlar..
Yok olmuyor yaa ben su kıskanclığı ve paranoyayı asamıyorum olmuyor..Kendimi cok güçlü hissediyordum ama konu sevgilime gelince sacma sapan bi insan oluyorum..Sanki çirkinim falan kendime o kadar güvensizim ki...
Sevgilim bana önceki gibi hayran olsun falan istiyorum ama ben böyle yaptıkca o uzaklascak benden..
Maca gitti diye sıkıntı yaptım kendi kendime..
Erkek erkeğe maça da giderler,yemeğe de giderler,ne bileyim bowlinge de giderler...
Bundan daha doğal birşey olamaz.
Bir uzmanla görüşün derim.

Erkek erkeğe maça da giderler,yemeğe de giderler,ne bileyim bowlinge de giderler...
Bundan daha doğal birşey olamaz.
Bir uzmanla görüşün derim.

Şu anda bulunduğu yerde dogru duzgun arkadası da yok aslında.. Gecende bi halı sahaya gitti bi de dün maça işte ama ben bunlardan da rahatsız oluyorum :KK43:(
Yardım alıyorum aslında...

Bence erkek arkadaşın içinde, hayatına gelecekde girecek insanlar içinde en önemlisi kendin içinde yardım almalısınız. Kesinlikle bir uzmandan destek alın.
Sizin ki aşılabilcek gibi durmuyor gerçekten

Şu anda bulunduğu yerde dogru duzgun arkadası da yok aslında.. Gecende bi halı sahaya gitti bi de dün maça işte ama ben bunlardan da rahatsız oluyorum :KK43:(
Yardım alıyorum aslında...
Sevgiline güvenmiyor musun?yada daha önce güvenini sarsacak birşey mi yaptı?

İlacı daha önce kullanmıstım ama cok duygusuz oluyorum onu içince :KK43:( oyuzden içmiyorum artık
Ah bi dogru duzgun ders calısabılsem işte gecende ders calısıyorum dedim bi sevindi bi mutlu oldu askım bak suralara calıs su kitabı alalım söyle yapalım çok hosuma gitti hem ders calıstım hem de ilgi gördüm :)

Ee ne güzel işte hem iyiliğini istiyor hem ilgi gösterip mutlu oluyor yaa :)) çözüm bu kadar basit işte bak :))
Gerçekten çok şanslısınn.

LG-P710 Tapatalk

Sevgiline güvenmiyor musun?yada daha önce güvenini sarsacak birşey mi yaptı?

Aslında güvenimi sarsack bi şey yapmadı yanı normal insanların takacagı seyler yapmadı ama ben genel olarak kimseye güvenmiyorum sanırım..daha önceki ilişkimde aldatılmıştım..

Bence erkek arkadaşın içinde, hayatına gelecekde girecek insanlar içinde en önemlisi kendin içinde yardım almalısınız. Kesinlikle bir uzmandan destek alın.
Sizin ki aşılabilcek gibi durmuyor gerçekten

Yardım alıyorum daha önce de aldım normalde bi sıkıntım yok ama işte arada böyle sorunlar cıkıyor...
Onu cok merkeze koyuyorum galiba..

Aslında güvenimi sarsack bi şey yapmadı yanı normal insanların takacagı seyler yapmadı ama ben genel olarak kimseye güvenmiyorum sanırım..daha önceki ilişkimde aldatılmıştım..
Daha önce ki ilişkin de aldatılmışsın evet bu büyük bir travma,ancak hayatına girecek tüm kişilere şüpheyle bakamazsın ki..
Bak canım,eşim ilk eşi tarafından tam 2 yıl boyunca aldatılmış,hem de yakın arkadaşıyla.
Ama herşeye rağmen eşim asla beni kısıtlamaz,karışmaz özetle güvenir.

Rahatlaman lazım,unutman lazım..
Ufak tefek sebeplerden ilişkini kendine ve sevgiline zehir etme.
Böyle hayat geçmez.

Son düzenleme:
Olsun olsun insanlara yardım etmeyi seviyorum insallah seninde iyi haberlerini alıcaz :)
Sadece konusmaya ihtiyacın var anladıgım kadarıyla.
Konusunca ortada bir sey kalmıyor.

LG-P710 Tapatalk

Aynen öyle konusmaya ihtiyacım var..Arkadaslarıma anlatamıyorum...
Sizle konusmak iyi geliyor tesekkür ederim :)

Bu taktiği nasıl uygulayacagımı bilemiyorum işte tam olarak...

ya mesela en basitinden o sana ben maça gidiorum dediği zaman "tamam canım hadi en az 3 gol bekliorum "diceksin..o sana ders çalışıyoruz mesajlaşmayalım demeden!sen ona"canım ya ben ders calıscam hadi görüşürüz"diceksin..bu gibi umursamazları oynicann..:KK34:

ya mesela en basitinden o sana ben maça gidiorum dediği zaman "tamam canım hadi en az 3 gol bekliorum "diceksin..o sana ders çalışıyoruz mesajlaşmayalım demeden!sen ona"canım ya ben ders calıscam hadi görüşürüz"diceksin..bu gibi umursamazları oynicann..:KK34:

Ay en baslarda ne güzel yapıyodum böyle umursamazlıkları cok da mutluyduk :KK43:
Söylediklerinizi dikkate alacam tesekkür ederim :))

Ay en baslarda ne güzel yapıyodum böyle umursamazlıkları cok da mutluyduk :KK43:
Söylediklerinizi dikkate alacam tesekkür ederim :))

e erkeklerin üstüne cok düşersen hem şımarır hemde kendini bişi sanır o yüzden başlarda nası yapıosan devam et..rica ederm ne demek:KK34:

Daha önce ki ilişkin de aldatılmışsın evet bu büyük bir travma,ancak hayatına girecek tüm kişilere şüpheyle bakamazsın ki..
Bak canım,eşim ilk eşi tarafından tam 2 yıl boyunca aldatılmış,hem de yakın arkadaşıyla.
Ama herşeye rağmen eşim asla beni kısıtlamaz,karışmaz özetle güvenir.

Rahatlaman lazım,unutman lazım..
Ufak tefek sebeplerden ilişkini kendine ve sevgiline zehir etme.
Böyle hayat geçmez.

Benim sevgilim de aldatılmış bana en basta benim vicdanım sana böyle bi şey yapmaya izin vermez cünkü ben de yasadım falan demişti..O da bana güvenir ve kısıtlamaz..
Hep böyle ufak ufak sorunlar var işte bunlar olmasa bi rahatlasam cok güzel bi ilişkimiz var aslında..

Farklı sehırlerdeyız malesef...
Belki de bu yüzden sıkıntı duyuyorum,uzakta diye..
Haklısınız ama elimde değil..

cnm yaaa bnm kocam baska ulkede ona bakarsan uc sene ayri ulkelerde yasioruz her sene sadece iki ay beraberiz icimi rahat tutuorum yoksa kafayi yerdim simdiye kadr :/ bnce takma kafaya okdr

X