Denediğim bir sürü parfüm ve nacizane yorumlarım

ben ilk başta sevmiyordum ama sonradan sevdim hoş koku ya hele ki tene yakışırsa :) sende dene sık bileğine dolaş biraz koku otursun sonra karar ver gerekirse bir günle sınırlama sonrada dene :)

Son düzenleme:
ben ilk başta sevmiyordum ama sonradan sevdim hoş koku ya hele ki tene yakışırsa :) sende dene sık bileğine dolaş biraz koku otursun sonra karar ver gerekirse bir günle sınırlama sonrada dene :)

Ya çok kararsız kaldım.. Şöyle söyleyeyim; Hypnotic Poison u kışın ve yazın dahi kaldıran bir tenim var. Burberry Weekend gibi hafif kokular bile kalıcı ve farklı bi koku oluyor. Uuzun bir zamandır ise Lady Million kullanıyorum ve buna da eşim çok bayılıyor. Parfümler ağır kokmuyor tenimde ama yinede ilk sıkışta midemi kaldıracak kadar ağır baharatlı olsunda istemem. Ama yine de nasıl bir kokusu olduğunu merak ettim baya beğenen var :) Önce sorayım sonra deneyeyim dedim. Dediğin gibi yapacağım bir gün mutlaka.
Peki birde Apsolit i merak ediyorum.. Açık parfümde önerebileceğin bir marka varmı orjinale yakın yahut senin kullandığım varsa..

212 sexy kokusunu merak ediyorum Varmı kokusunu kullanan ve öneren birisi ?

212 sexy i ben çok beğeniyorum kullandığım zamanda olumlu tepkiler almıştım birçok kişiden.fakat nedense şişe bitince tekrar almak istemedim yine de benim istediğim koku bu diyemedim ama çok güzel bir parfüm eminim beğenirsin aynı zamanda kalıcı:)

212 sexy i ben çok beğeniyorum kullandığım zamanda olumlu tepkiler almıştım birçok kişiden.fakat nedense şişe bitince tekrar almak istemedim yine de benim istediğim koku bu diyemedim ama çok güzel bir parfüm eminim beğenirsin aynı zamanda kalıcı:)

Hıımm yani aman aman aratmıyor kendisini kokusu. Olsa da olur olmasada olur diyorsun. O halde sadece bi sıkımlık bilekte denemek lazım canım.. Aklımda kalacağına bileğimde bi koksun :44:

Hıımm yani aman aman aratmıyor kendisini kokusu. Olsa da olur olmasada olur diyorsun. O halde sadece bi sıkımlık bilekte denemek lazım canım.. Aklımda kalacağına bileğimde bi koksun :44:

dene bencede canım çünkü bu parfüme aşık olanlarda var belki sende çok beğenirsin denemekte fayda var:)

Ya çok kararsız kaldım.. Şöyle söyleyeyim; Hypnotic Poison u kışın ve yazın dahi kaldıran bir tenim var. Burberry Weekend gibi hafif kokular bile kalıcı ve farklı bi koku oluyor. Uuzun bir zamandır ise Lady Million kullanıyorum ve buna da eşim çok bayılıyor. Parfümler ağır kokmuyor tenimde ama yinede ilk sıkışta midemi kaldıracak kadar ağır baharatlı olsunda istemem. Ama yine de nasıl bir kokusu olduğunu merak ettim baya beğenen var :) Önce sorayım sonra deneyeyim dedim. Dediğin gibi yapacağım bir gün mutlaka.
Peki birde Apsolit i merak ediyorum.. Açık parfümde önerebileceğin bir marka varmı orjinale yakın yahut senin kullandığım varsa..

tenin kaldırıyosa ağır deneyebilirsin. bence dior addicti de dene ağırdır baharatlı ama bende çok güzel oturdu benim tenimde kaldırıyo ağır kokular..dp de kiler güzel oluyo orjinale yakın benim en çok beğendiğim narciso rodriguez olmuştu bayağı kullandım sonra orjinalini aldım :)

tenin kaldırıyosa ağır deneyebilirsin. bence dior addicti de dene ağırdır baharatlı ama bende çok güzel oturdu benim tenimde kaldırıyo ağır kokular..dp de kiler güzel oluyo orjinale yakın benim en çok beğendiğim narciso rodriguez olmuştu bayağı kullandım sonra orjinalini aldım :)

Tamamdır bu ay deneyeceğim =))) teşekkür ederim canım. Başka önerilerin olursa kaçırmam yani..

Son düzenleme:
Tamamdır bu ay deneyeceğim =))) teşekkür ederim canım. Başka önerilerin olursa kaçırmam yani..
addict ve narciso rodriguez en sevdiğim kokulardan bi de cacharel scarlett var ki o bambaşka benim için :KK3: onuda deneyebilirsin ama açığı yok onun sanırım ya :KK43:

addict ve narciso rodriguez en sevdiğim kokulardan bi de cacharel scarlett var ki o bambaşka benim için :KK3: onuda deneyebilirsin ama açığı yok onun sanırım ya :KK43:

Cacharel Scarlett Femme EDT Bayan Parfüm
Açıklama
Hem ağırbaşlı, hem ateşli...
Yeni kadın kahramanının hem ağırbaşlı hem ateşli yönünü ortaya çıkartmak için Cacharel Scarlett hem narin hem de çarpıcı. Kontrast tonlar feminen koyuyu harmanlıyor. Çay yapraklarının ferahlığı ve doğallığı, turunçgil meyvelerinin ve lezzetli şeftalinin keskin kokusunun iziyle parfümde birleşiyor. Özünde şiirsel ve ateşli olan beyaz taç yaprakları buketi balın kokusunu ortaya çıkarıyor. Bu karşı konulmaz ikili, parfümün bağlayıcılığını ve kokuyua dayalı simgeselliğini oluşturuyor.

Açıklama ilgi çekici bayağı açıkcası... Teşekkür ederim canım takibimdesin hehe =))) :KK12:

cacharel scarlett hakkındaki düşüncelerimi en başlarda yazmıştım ordan okuyablirsin nasıl seviyorum :) bide sana jean paul gaultieri önerebilirim dp de de güzeldi bu sanırım koklamıştım şimdi hatırladım :) bide estee lauder sensuous noir ve bvlgari jasminde çok güzel kokular bunları da dene :)

bir sorum olacakti lolita lempica su ilk cikan rengi lilamiydi tam hatirlamiyorum arkadsin evinde sadece kapagini kkladim ve bayildim kalicimidir acaba yorumlariniz nedir

Kızlar buram buram kokan çekici bir parfüm istiyorum.Şekerli kokular hariç çiçeksi baharatlı oryantel ferah hepsi olabilir.Orjinal hypnotic poisonum var ama çokta günlük kullanmak istemiyorum.Bu parfümün açığıda berbat anason kokuyor.Bu tarz parfümler önerebilirmisiniz bana kullanıp kışlık beğendiğim parfümler Givenchy ange ou demon,Alien armani code,versace bright crystal,gucci guilty Orjinal olarak kullandıklarım bunlar ama bu sefer açık parfüm almayı düşünüyorum bu kokulardan daha güzeli yada içlerinden kesinlikle şunu kullan dediğiniz parfüm hangisi Gloria'yıda çok övmüşler???

Kızlar buram buram kokan çekici bir parfüm istiyorum.Şekerli kokular hariç çiçeksi baharatlı oryantel ferah hepsi olabilir.Orjinal hypnotic poisonum var ama çokta günlük kullanmak istemiyorum.Bu parfümün açığıda berbat anason kokuyor.Bu tarz parfümler önerebilirmisiniz bana kullanıp kışlık beğendiğim parfümler Givenchy ange ou demon,Alien armani code,versace bright crystal,gucci guilty Orjinal olarak kullandıklarım bunlar ama bu sefer açık parfüm almayı düşünüyorum bu kokulardan daha güzeli yada içlerinden kesinlikle şunu kullan dediğiniz parfüm hangisi Gloria'yıda çok övmüşler???

narciso rodriguez :KK12:

açığını bilmiyorum ama christina augilera nın by night parfümü var hypnotic poison a çok benzetilir.poisona göre daha uygun fiyatlı.onu alıp günlük olarak kullanabilirsiniz belki.

arkadaşalar kac gundur bı parfum arayısındayım bana yardımcı olurmusunuz.
oncelıkle pudramsı ve temizlik kokan yumusak kokulardan hoslanıyorum.
sevmediklerimse burberry weekend . hıpnotıc poıson lolita lempıcka ve locoste nın yıne cok agır bı kokusu var aklıma gelmıyo suan ama.bu kokulardan nefret edıyorum mıdemı bulandırıyo .cıkolata ve şekerli tatlı kokular benı bayıyo.
zevklerim hakkkında az cok fikir sahibi olmussunuzdur umarım kızlar bana onerılerınz nelerdır:KK31::KK31:

son olarak guccı envy me aldım farklı bı tarzı var ama benlık degıl ıcımı ferahlatcak bı koku arıyorum ben:KK17:

narciso rodriguez essence eau de musc.
birazamberbirazmisk blogspot adresinde yorum vardı bakabilirsiniz...
bu aralar hepsiburada'da baya indirimdeydi

bu arada lancome tresor klasik olan çok ağır mıdır bilen var mı? çoğu yerde 35 yaş üstü için uygun demişler...

Son düzenleme:
Canim o yazdigin yorumlar sana gore olan yorumlar senin begenmedigin kokular genellikle çok beğenilen beğendiğim konularda genellikle çok beğenilmeyen kokular dior addict hypnotic posiondan daha agirdir hatta daha agir diye satilir gerçi ikiside sexy kokular ama neyse yine de saygi duyarim

pocco rabanna lady one million

X