Deneyimli Şoför Kadınlar :)

Sizce hangi araç

• 2012 Smart Fortwo

OY: 3 37,5%
  • 2002 Mini Cooper

OY: 5 62,5%

• Ankete Katılan
    8
Hyundai getz kullanıyorum :KK22: sizin seçenekler hakkında bir fikrim yok malesef ama park olarak getzle sıkıntı yasamiyorum kucuk oldugu icin konfor olarak pek konforlu sayılmaz :KK70:

1-Park
2-Park
3-Park

Bir de az yaksın Hoppa
E ozaman secimini yapmissin zaten? 😄
Bizden galiba secimini destekleyecek cümleler bekliyorsun :) bence al gitsin - park konusunda seni daha memnun edecek bir arac tanimiyorum.

Bir de Cooper hakkinda söyle birsey belirtmek isterim: sirf daha büyük diye Cooper alma sakin. O zaman direk daha da genis olan bir modele bak. Soförün haricinde bebek + bebek arabasi zar zor sigiyor arabaya, bebek arabasini koydugunda koltuklari yatirman gerekiyor. Tamam belki uc bir örnek, ama yinede kullanissiz bir araba gibi geldi bana.

Yüksek hızlara çıkabileceğim bir durum olmaz sanıyorum. Bu arada 2010 dan beri aktif şoförüm ben de. Büyük araba da kullandım yine de sıkıştırıyorlar durduramıyoruz efenim...
O zaman test sürüşü yapmanızı veyahut birkaç gün kiralamanızı tavsiye ederim :)

Ama şöyle düşün, araçla gideceğim yerlerde park sıkıntısı var. En yakın otoparka bıraksam 15 dk yürümek lazım topuklularla 🙄 Bu arada annemin bacakları rahatsız uzun yol yürüyemiyor. Belki onu da merkeze götürebilirim demiştim acaba 🤔
İnan ki hic fark etmiyor. Onde arkada park sensoru olsun yeter. Merkezde park edecegin yerlerde de otopark yok mu zaten? Ben daha hicbir sehrin merkezinde para odemeden yol kenarina park etmedim de 😁 degnekci dolu memleket

Konuyu açmama gerek yokmuştu eşim almış gelmiş 🙄 Hepinize teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığınız için

Mune Mune konumu kapatır mısın ❤️

Her iki arabayı da kullanmadım. Fonksiyonlarını bilmiyorum yalnız Smartlar bana hep “lahmacuncu kuryesi“ gibi gelmiştir dış görünüş olarak. 🤭😅 hani evlere serviste 3 tekerlekli kapalı, elektrikli, motosiklet benzeri bir araç var ya, ona benzetirim 🤷🏻‍♀️😅

bence c3 ya da c4 bakın. Bizde otomatik c4 vardı 2006 model. 3 sene kullandık. 2011 model Peugeot 3008 alacağımız için ağustosta 56 bin TL’ye galeriye sattık. 3 haneli rakamlara çıkmasın dediğiniz için ve kullandığım için c4 tavsiye edebilirim. Yine 2012 model c3 de olabilir. Onlar da hep sempatik ve ebatlarından dolayı rahat gelmiştir gözüme.

3 haneye çıkarsanız şu an kullandığım 3008 de çok güzel. 😃

Merhaba arkadaşlar. Kenara bir miktar para atmıştık, üzerine kredi çekelim vs derken toplu bir para oldu (çokta değil) 🙄 Benim bir araca ihtiyacım var ve bu işim için de gerekli (evden çalışıyorum). Şehir içinde çok fazla işim oluyor ve park yeri bulmak büyük sorun. Gözüme 2012 model Smart fortwo kestirdim. Bu arkadaşın özelliği küçük olması. Nasıl küçük, çünkü arka koltukları yok 😁 Neyse beni hızlıca A noktasından B noktasına götürsün yeter dedim ki çevreden bıdı bıdılar başladı. O kadar parayı iki koltuklu arabaya mı vereceksin diye 🙄 Çok kişi binmek istersem ne yapacakmışım. Ben de alternatif olarak mini Cooper beğendim. Elimdeki para da ancak 2002 modele yetiyor. Onlar da malum dışı "ooouuvvv" içi "meh"... Yalnız şöyle bir durum var, eşimin şirket arabası, aynı sokakta oturan kardeşimin şirket arabası, babamın kendi aracı var zaten kalabalık olsak onlardan birini alırım zaten. Ki büyük araba alsam park sorunu yüzünden zaten doğru düzgün kullanamayacağım. Ama tutturdular lazım olur arka koltuk 🤦🏼‍♀️

Aktif araç kullanan veya Smart fortwo kullanan arkadaşlar varsa birşey deyin 🙄

Farklı alternatiflere de açığım ufak tefek olsun rakam 3 haneye gelmesin 😅
Nissan Micra kullanıyorum top gibi minicik her yere giriyor mis

X