Deniz Seki: 'Beni assınlar daha iyi'

Caddy

Popüler Üye
Pro Üye
28 Mart 2012
8.103
1.941
Ünlü sanatçı Deniz Seki, katıldığı televizyon programında hapishanede neler yaşadığını anlattı.

Ünlü sanatçı Deniz Seki, katıldığı bir televizyon programında yaşadıkalrını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.
"HİÇ BİR SUÇUMU KABUL ETMİYORUM"
Kenan Erçetingöz'ün "Sen günah keçisi mi seçildin? Yoksa çok mu safsın?" sorusu üzerine, Deniz Seki, "Ben suçsuzum bir tek onu biliyorum. Bana yakıştırılanların hiç birini yapmadım. Hiç bir suçumu kabul etmiyorum. benim asabımı bozuyor. Hiç kolay değil tabi bunları kaldırabilmek, taşıyabilmek..." yanıtını verdi.
"BEDELİNİ ÇOK AĞIR ÖDEDİM"
Seki, "Uyuşturucu bile demeyin.. bu zıkkım... bu kendime geçmişte zarar verdiğimi açıklamıştım mahkemede.. 6 yıl önce olmuş bir şey.. ve bunun bedelini çok ağır ödedim. oldu ve bitti. Ama şimdi üzerime yapışan olay, "temin etti", "bu işin ticaretini yapıyor" vs.. böyle birşey yok! Ben kimseye temin ettim, ne de ticaretini yaptım..sevdiklerim burda, ailem burda nereye kaçacağım ben ya? " açıklamalarında bulundu.
"O ÇİRKİN YERİN KOKUSU GELİYOR BURNUMA.."
Erçetingöz'ün "Yine gireceksin cezaevine.." demesi üzerine Deniz Seki gözyaşlarına hakim olamadı. Seki, " Onuda istemiyorum. Düşündükçe de tüylerim ürperiyor. Yani böyle tepeden bir yere düşmüşüm, çıkamıyorum. Nasıl çıkacağımı da bilmiyorum.

$deniz_seki.jpg


Düşününce insanı delirtecek kadar insanı çileden çıkaran bir yer.. Hani sen diyorsun ya ne düşünüyorsun diye sana bunun cevabını veremiyorum. Sadece o çirkin yerin kokusu geliyor burnuma. Çok kötü! Allah düşmanımı düşürmesin, o kadar...Hele suçsuzsan o çok ağır bir şey.." dedi.
"BENİ ASSINLAR DAHA İYİ YA.."


Seki, bir daha cezaevine girerse "ölürüm" ifadesini kullanarak "Beni assınlar daha iyi ya.." dedi. Kenan Erçetingöz'ün "İntihar etmeyi düşündün mü hiç?" şeklindeki sorusuna, Seki "Hayatım boyunca böyle bir şey düşünmedim, hiç bir zaman da düşünmeyeceğim. Bir kere annemi düşünürüm herşeyden önce. O anneye yazık değil mi ya.. Allah korusun. Hiç bir zaman aciz olmadım. Orası topraksız Zincilikuyu Mezarlığı. Canlı canlı insanlar gömülü orada. " yanıtını verdi.
 

mimoz_a

Unutursam Fısılda !
Pro Üye
18 Nisan 2011
5.354
1.769
bu kadının yaşadıklarına gerçekten çok üzülüyorum. aşkı uğruna ne hallere geldi. hata üstüne hata yaptı... başına neler geldi :KK43: Allah cc yardımcısı olsun.