Deniz Seki: Hapse gireceğime beni assınlar daha iyi

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
$seki-beni-assinlar-daha-iyi-4285664.Jpeg

Ünlü sanatçı Deniz Seki, ağlayarak uyuşturucu ticaretinde bulunmadığını ve hapse girmek istemediğini söyledi.

Seki: Beni assınlar daha iyi
Yargıtay Ceza Genel Kurulu'nun 'uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasını onadığı şarkıcı Deniz Seki avukatı aracılığıyla Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuruda bulunmuştu. Seki, Star TV'de Kenan Erçetingöz'ün programına konuk oldu, gözyaşları döktü...

Kenan Erçetingöz'ün sorularını cevaplarken gözyaşlarına hakim olamayan ünlü sanatçı, 'Ben suçsuzum bir tek onu biliyorum. Bana yakıştırılanların hiç birini yapmadım. Hiç bir suçumu kabul etmiyorum. benim asabımı bozuyor. Hiç kolay değil tabi bunları kaldırabilmek, taşıyabilmek...' diyerek yaşadıklarına isyan etti.

CEZAEVİNİN KOKUSU GELİYOR BURNUMA

"8 ay yattığın bir yere tekrar gitmek, ne düşünüyorsun" sorusu üzerine şunları söyledi:

Orayı bilip gitmek ne demek biliyor musun. Kokusu burnuma geliyor konuşurken. Oranın çok pis bir kokusu var, Allah düşmanımı düşürmesin. Allah cezasını çeken herkesi tez günde kurtarsın. Canlı canlı toprağa gömmek demek. Orası topraksız Zincirlikuyu. Ben oraya gitmeyi hak edecek hiçbir şey yapmadım. Bu zaten benim ciğerimi en çok yakan şeylerden bir tanesi. Ben bir daha yargılanmak istiyorum. Çünkü ben haklıyım, suçsuzum.

BİR DAHA GİRERSEM ÖLÜRÜM

'Bir daha cezaevine girersem ölürüm. Beni assınlar daha iyi' diyen Deniz Seki, 'İntihar etmeyi düşündün mü hiç?' sorusuna ise şöyle cevap verdi; 'Hayatım boyunca böyle bir şey düşünmedim, hiç bir zaman da düşünmücem. Bir kere annemi düşünürüm herşeyden önce. O anneye yazık değil mi ya.. Allah korusun. Hiç bir zaman aciz olmadım. milliyet

Yahu bu kadinin da basina gelmeyen kalmadi.sanirsin adam oldurmus gerci oldurse bukadar ceza almazdi ya neyse.adaletimiz pek ters isliyor suclular disarda masumlar icerde.Deniz Seki nin iciciyim der ama kimsenin yegeni olmadigi icin dedigiyle kalir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yahu bu kadinin da basina gelmeyen kalmadi.sanirsin adam oldurmus gerci oldurse bukadar ceza almazdi ya neyse.adaletimiz pek ters isliyor suclular disarda masumlar icerde.Deniz Seki nin iciciyim der ama kimsenin yegeni olmadigi icin dedigiyle kalir.

Offf yorumu yanlış anlayıp Deniz Seki adam mı öldürmüş :KK53: diye girdim. Saat geç olunca benim kafa gitti tabi :KK1: Gerçekten bir sürü kişi gözaltına alındı. Sanki tek kullanan oymuş gibi bir o ceza aldı. Ama evli adamla birlikte ve adamı bırakmıyor diye çok kızgındım. Yinede sonu bu olmamalıydı.

Offf yorumu yanlış anlayıp Deniz Seki adam mı öldürmüş :KK53: diye girdim. Saat geç olunca benim kafa gitti tabi :KK1: Gerçekten bir sürü kişi gözaltına alındı. Sanki tek kullanan oymuş gibi bir o ceza aldı. Ama evli adamla birlikte ve adamı bırakmıyor diye çok kızgındım. Yinede sonu bu olmamalıydı.

:) aynen saat gec olunca normaldir :) zaten o adamla beraber olduktan sonra ne olduysa basi beladan kurtulmadi bir turlu.tabi yanlis bir olaydi ama yine kadina olan oldu. bence bu artik fazla ,cekti cezasini tekrar cezanin ne anlami var azılı katil muamelesi yapiyorlar resmen.

Bu kadın nedense o kadar görüntü kirliliği yaratıyor ki şarkılarını bile dinlemiyorum..İlk çıktığı zamanlardaki çizgisini koruyamamasını geçtim her gün eksiye eksiye gidiyor.

X