Depresyon ­čśö­čśö­čśö­čśö­čśö­čśö

ehoy

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 Ekim 2020
27
4
29
Merhaba k─▒zlar ├Âncelikle 6 yasinda kizim var 5.5 aylik oglum kizimda yasamadim ama suan depresyona girdim oglumda yani cok tuhaf seyler yasadim bu 5.5 ayda hafizam gitmis gibiydi kendime cevreme yabancilastim robot gibiydim ayni tarif bile edemiyorum hani eski bir an─▒n─▒z─▒ anlatirken o an─▒ tekrar yasarsiniz yada o ana gidersiniz ya ben yapamiyorum hissedemiyorum gercekmi yasadiklarim ruya mi algilayamiyorum kimler neler yasadi nolur yardim edin ilac kullaniyorum ama beynim aktif degil eski canliligi yok cok uzuluyorum bebegimin emanet gibi gelmesinden yoruldum ­čśö

ramko

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Temmuz 2008
310
234
Merhaba k─▒zlar ├Âncelikle 6 yasinda kizim var 5.5 aylik oglum kizimda yasamadim ama suan depresyona girdim oglumda yani cok tuhaf seyler yasadim bu 5.5 ayda hafizam gitmis gibiydi kendime cevreme yabancilastim robot gibiydim ayni tarif bile edemiyorum hani eski bir an─▒n─▒z─▒ anlatirken o an─▒ tekrar yasarsiniz yada o ana gidersiniz ya ben yapamiyorum hissedemiyorum gercekmi yasadiklarim ruya mi algilayamiyorum kimler neler yasadi nolur yardim edin ilac kullaniyorum ama beynim aktif degil eski canliligi yok cok uzuluyorum bebegimin emanet gibi gelmesinden yoruldum ­čśö
Yaninizda yakininizda anne ve kardesleriniz yok mu onlarla paylassaniz bu durumu ve mumkunse hergun cocuklari alip disari cikin temiz havada yuruyus yapin sevdiginiz seyleri hatirlatin kendinize

endemikko

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 ┼×ubat 2016
174
192
30
Ila├ž kullan─▒yorum demissiniz bir psikolo─ča g├Âr├╝nd├╝n├╝z san─▒r─▒m.
Yeterli deste─či al─▒rsan─▒z a┼č─▒lamayacak bir durum yok.
E┼činiz,anneniz,karde┼činiz veya kayinvalideniz size yaln─▒z kal─▒p kendinize vakit ay─▒raca─č─▒n─▒z zamanlar yaratmal─▒lar.
Yapmaktan keyif ald─▒─č─▒n─▒z ┼čeyleri tekrar yapmal─▒s─▒n─▒z.
Anneler do─čum, cocuk bak─▒m─▒, ev i┼čleri vs derken k─▒s─▒r d├Âng├╝de s─▒k─▒┼č─▒p kalabiliyor malesef.

Cimcime111

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Kas─▒m 2020
35
13
Depresyonun en a─č─▒r halini Ben ya┼čam─▒┼čt─▒m 10sene ├Ânce.Doktor aksat─▒l─▒nca G├╝n ge├žtik├že durumum daha k├Ât├╝ olmu┼čtu. Sizde olmadan acil sadece pskolog destek almal─▒s─▒n─▒z.Ruhumuzunda doktora ihtiyac─▒ var organlar─▒m─▒z gibi.

ehoy

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 Ekim 2020
27
4
29
Depresyonun en a─č─▒r halini Ben ya┼čam─▒┼čt─▒m 10sene ├Ânce.Doktor aksat─▒l─▒nca G├╝n ge├žtik├že durumum daha k├Ât├╝ olmu┼čtu. Sizde olmadan acil sadece pskolog destek almal─▒s─▒n─▒z.Ruhumuzunda doktora ihtiyac─▒ var organlar─▒m─▒z gibi.
Neler hissetmistiniz hatirliyormsnz

Cimcime111

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Kas─▒m 2020
35
13
Benim anne baba ailemde yok. Sizin Ne g├╝zel ├žocuklar─▒n─▒z var. Onlar─▒n ne┼česi yeter size. ─░ntihara kadar s├╝r├╝klenmi┼čtim. Yogun bak─▒mda 3 g├╝n kald─▒m.Art─▒k evlendim. E┼čim ├žok anlay─▒┼čl─▒. ├çok ┼č├╝k├╝r ge├žti o k├Ât├╝ g├╝nler. Allah korusun.├žok hassas bir durum depresyon hele yaln─▒zsan. ­čÖĆ