DEPRESYON ­čĄĽ­čĄĽ­čĄĽ­čĄĽ­čĄĽ

ehoy

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 Ekim 2020
27
4
30
Kizlar merhaba 6 aylik olmak uzere oglum ve bende dogum yapali ilac kullaniyorum depresyon icin ben cok agir geciriyorum zarar verme korkum falanda oldu kendimede onada bunlari a┼čt─▒m sayilir fakat beynimde bi sis var anlatamiyorum eski hayatim nasildi falan kendimi hissedemiyorum bebegim emanet gibi geliyor gelip alacaklar sanki tuhaf bir duygu yasayan atlatan oldu mu neden annesi gibi hissedemiyorum neden ben kendimi hissedemiyorum ­čśö

gnalcakan

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Haziran 2020
237
731
Kizlar merhaba 6 aylik olmak uzere oglum ve bende dogum yapali ilac kullaniyorum depresyon icin ben cok agir geciriyorum zarar verme korkum falanda oldu kendimede onada bunlari a┼čt─▒m sayilir fakat beynimde bi sis var anlatamiyorum eski hayatim nasildi falan kendimi hissedemiyorum bebegim emanet gibi geliyor gelip alacaklar sanki tuhaf bir duygu yasayan atlatan oldu mu neden annesi gibi hissedemiyorum neden ben kendimi hissedemiyorum ­čśö
bir uzmandan yard─▒m ald─▒n─▒z m─▒

cemre1108

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 Ocak 2015
2.171
1.198
31
imkan─▒n─▒z varsa doktora git bi canim seni iyi anl─▒yorum bebek bakmak dogum gebelik derken insan yoruluyo bende son zamanlarda uykusuzluktan acaba insanmiyim diye d├╝┼č├╝n├╝yorum .

september_89

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 Nisan 2016
594
965
Hepsi ge├žici,d├╝┼č├╝nmekten korkma. Korkmaktan korkuyorsun ondan oluyor. O d├╝┼č├╝nceler gelip ge├žici kabus gibi d├╝┼č├╝n nas─▒l etkisinde kal─▒p atlat─▒yoruz Ger├žek olmad─▒─č─▒n─▒ biliyoruz, buda kabus gibi elinde olmadan d├╝┼č├╝n├╝yorsun. Korkma ┼čimdiye kadar zarar vermedin ┼čimdi niye vereceksin,Tam tersi sen ├žok iyi bir annesin ona zarar gelecek d├╝┼č├╝ncesi bile seni bu kadar ├╝z├╝yorsa asla zarar vermezsin.Hepsi ge├žer , d├╝┼č├╝nce gelir ge├žer kar┼č─▒l─▒k Verme i├žinde konu┼čma b─▒rak gelsin, Zamanla o s─▒k─▒nt─▒ sis azal─▒yor ve yok oluyor.

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 86 g├╝n ge├žti.

ehoy

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 Ekim 2020
27
4
30
Hepsi ge├žici,d├╝┼č├╝nmekten korkma. Korkmaktan korkuyorsun ondan oluyor. O d├╝┼č├╝nceler gelip ge├žici kabus gibi d├╝┼č├╝n nas─▒l etkisinde kal─▒p atlat─▒yoruz Ger├žek olmad─▒─č─▒n─▒ biliyoruz, buda kabus gibi elinde olmadan d├╝┼č├╝n├╝yorsun. Korkma ┼čimdiye kadar zarar vermedin ┼čimdi niye vereceksin,Tam tersi sen ├žok iyi bir annesin ona zarar gelecek d├╝┼č├╝ncesi bile seni bu kadar ├╝z├╝yorsa asla zarar vermezsin.Hepsi ge├žer , d├╝┼č├╝nce gelir ge├žer kar┼č─▒l─▒k Verme i├žinde konu┼čma b─▒rak gelsin, Zamanla o s─▒k─▒nt─▒ sis azal─▒yor ve yok oluyor.
Siz yasadiniz mi bu durumu ­čśö

cemre1108

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 Ocak 2015
2.171
1.198
31
5.5 aydir kullaniyorum canim yan etkisi olsa gecmezmiydi
sanm─▒yorum can─▒m bu ila├žlar uyku hali insanin ├╝zerinde bi a─č─▒rl─▒k hissi yaratiyo ne bilim bende uyuam─▒yorum diye bi ka├ž y─▒l ├Ânce kullanmistim ama bi hafta filan yar─▒ bayg─▒n geziyordum o y├╝zden biraktim sen doktor kontrolundemi aliyorsun

Sue1907sue

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Temmuz 2017
222
105
─░nanam─▒yorum ya ┼čuan ayn─▒ duygular─▒ ya┼čarken buldum bu yaz─▒y─▒ eskiyi d├╝┼č├╝n├╝yorum ├žocuklu─čumu samimi g├╝nleri ben mi ya┼čad─▒m ger├žekten diyorum o ki┼či ben miydim ├Ânceden zaman yak─▒n gelirdi ┼čimdi As─▒r ge├žmi┼č ┼×imdi eski g├╝nlerin ├╝st├╝nden kendimi hissetmiyorum dumanl─▒ g├Âr├╝yorum sanki her┼čeye yabanc─▒y─▒m b─▒km─▒┼čl─▒k var bu hayattan durumdan yar─▒n nereye gidecek bilmiyorum delircem