DEPRESYON 🤕🤕🤕🤕🤕

ehoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2020
52
6
33
Kizlar merhaba 6 aylik olmak uzere oglum ve bende dogum yapali ilac kullaniyorum depresyon icin ben cok agir geciriyorum zarar verme korkum falanda oldu kendimede onada bunlari aştım sayilir fakat beynimde bi sis var anlatamiyorum eski hayatim nasildi falan kendimi hissedemiyorum bebegim emanet gibi geliyor gelip alacaklar sanki tuhaf bir duygu yasayan atlatan oldu mu neden annesi gibi hissedemiyorum neden ben kendimi hissedemiyorum 😔

Kizlar merhaba 6 aylik olmak uzere oglum ve bende dogum yapali ilac kullaniyorum depresyon icin ben cok agir geciriyorum zarar verme korkum falanda oldu kendimede onada bunlari aştım sayilir fakat beynimde bi sis var anlatamiyorum eski hayatim nasildi falan kendimi hissedemiyorum bebegim emanet gibi geliyor gelip alacaklar sanki tuhaf bir duygu yasayan atlatan oldu mu neden annesi gibi hissedemiyorum neden ben kendimi hissedemiyorum 😔
bir uzmandan yardım aldınız mı

imkanınız varsa doktora git bi canim seni iyi anlıyorum bebek bakmak dogum gebelik derken insan yoruluyo bende son zamanlarda uykusuzluktan acaba insanmiyim diye düşünüyorum .

Hepsi geçici,düşünmekten korkma. Korkmaktan korkuyorsun ondan oluyor. O düşünceler gelip geçici kabus gibi düşün nasıl etkisinde kalıp atlatıyoruz Gerçek olmadığını biliyoruz, buda kabus gibi elinde olmadan düşünüyorsun. Korkma şimdiye kadar zarar vermedin şimdi niye vereceksin,Tam tersi sen çok iyi bir annesin ona zarar gelecek düşüncesi bile seni bu kadar üzüyorsa asla zarar vermezsin.Hepsi geçer , düşünce gelir geçer karşılık Verme içinde konuşma bırak gelsin, Zamanla o sıkıntı sis azalıyor ve yok oluyor.

Hepsi geçici,düşünmekten korkma. Korkmaktan korkuyorsun ondan oluyor. O düşünceler gelip geçici kabus gibi düşün nasıl etkisinde kalıp atlatıyoruz Gerçek olmadığını biliyoruz, buda kabus gibi elinde olmadan düşünüyorsun. Korkma şimdiye kadar zarar vermedin şimdi niye vereceksin,Tam tersi sen çok iyi bir annesin ona zarar gelecek düşüncesi bile seni bu kadar üzüyorsa asla zarar vermezsin.Hepsi geçer , düşünce gelir geçer karşılık Verme içinde konuşma bırak gelsin, Zamanla o sıkıntı sis azalıyor ve yok oluyor.
Siz yasadiniz mi bu durumu 😔

5.5 aydir kullaniyorum canim yan etkisi olsa gecmezmiydi
sanmıyorum canım bu ilaçlar uyku hali insanin üzerinde bi ağırlık hissi yaratiyo ne bilim bende uyuamıyorum diye bi kaç yıl önce kullanmistim ama bi hafta filan yarı baygın geziyordum o yüzden biraktim sen doktor kontrolundemi aliyorsun

İnanamıyorum ya şuan aynı duyguları yaşarken buldum bu yazıyı eskiyi düşünüyorum çocukluğumu samimi günleri ben mi yaşadım gerçekten diyorum o kişi ben miydim önceden zaman yakın gelirdi şimdi Asır geçmiş Şimdi eski günlerin üstünden kendimi hissetmiyorum dumanlı görüyorum sanki herşeye yabancıyım bıkmışlık var bu hayattan durumdan yarın nereye gidecek bilmiyorum delircem

X