derdim annemle anlaşamamak durum ciddi

Valla pek saglikli bi durum.yok. davranislar sözler normal degil zatem siz de bunun farkindasiniz..enerjinizi annenize degil kendi kurdugunuz ailenize verin. Benzerini yakin arkadasim yaşıyor.. psikologu annenle mesafeli ol demiş..
psikolog öyle dediyse vardır bir bildiği bende böyle yapıcam şuan 10 gündür filan görüşmedik gayet de iyiyim çok şükür :KK24:

çok teşekkürler sağolun, bu yazdıklarınız bana nasıl güç veriyor bir bilseniz, okurken gözlerim doluyor, yazıklarınızda o kadar haklısınız ki, yavrumun varlığı tek dayanağım ama bu yaşadıklarımı acaba ona da yansıtıyor muyum diye düşünüyorum dün kuzum düştü alnını koltuğa çarptı, nasıl ağlıyor, o ağlıyor ben ağlıyorum benim canım yanıyor sanki
sonra o sustu ben hala ağlamaya devam ediyorum yavrum bana nasıl bakıyor
Olan olmuş. Çocuğunuz sizin ağladığınızı, mutsuzluğunuzu gördükçe o da dünyaya karşı güvensiz mutsuz biri olacak. O da evlilikte zorlanacak. Bunları zerre kadar ona yansıtmayan ki o da büyüyünce annem yüzünden mutsuzum demesin

Çünkü size zarar veren o da o yuzden tabi akillancaksiniz ona karşı
Ay lafa bak. Evet benim hikayem böyle daha anlatsam sayfalar yetmez belki de kendine şükredersin hatta bisey diyim mi üzülme ama ben 2 yaşındayken ağlıyorum diye beni dövüp balkona fırlattı benimde burnum kanadı ve ağladım,aldı sonra beni yatağa yatırdı. Pisman oldu güya. O zamanlar yüksek bir yatağı vardı cok cok iyi hatırlıyorum. Bunu kendisinin yuzune de vurdum bise diyemedi. Insanlar şaşırıyor ama ben 2 3 5 yasimi cok net hatırlıyorum 2 yasinda cocugun tek sucu yaramazlik yapmak. Evet babam hayatta dun yanima geldi kahve içtik. O da az değil ama bana 1 kez bile vurmadı. Demem o ki gercekten görüşmeyince insan mutlu oluyor ve 2. Evliligini yapmışsın evlenince hele insan hic katlanamiyor bu kadarına. Hadi eskiden genctin cocuktun cahildin vs diye kendini avutup hatayı kendinde ariyorsun ama lohusa bi kadina boyle davranilmaz. Ben gercekten artık hic görüşmüyorum yarin birgun cocugum olsa da tek başımayim. Kaynanam parkinson hastası. Hani bana yardim etmeye can atar biliyorum sağolsun ama ben artik onu da yoramam Zaten ben hep tek başımaydım. En iyisi kabullenmek. Ben diyorum beni sevmiyor seni sevmeyenle görüşme sende diyorum kendi kendime.
+1

Diğer evlatlarına nasıl ? Sadece size mi böyle ? Kadın zamanında çok çekti belki psikolojisi iyi değil. Yine de anne atsan atılmaz ki 🧡 biraz uzak kalmayı deneyin öyle daha tatliş oluyor 🙏🏻

X