Derdim cok büyük

Eşiniz diyelim böyle bişey yapmadı ve bunları yapan yanında çalışan arkadaşı , buraya kadar hersey tamam da neden kadının biri gelip kocanıza garezi olsun ?? Masallah bu arada hanımlar hepiniz dedektif Sherlock Holmesi bile geçiniz 😁

Merhaba hanımlar
Ben 3 yillik evli ve 2.5 yasinda bir kiz annesiyim. Gecen gün instadan bir kadinin kocamla ilgili bazi seyler söyleyeceğine dair mesaj aldim ve gaflete düşüp dinledim.
Kocamin o kadinla olan iliskisini falan anlatti ve bir takım mesajlar gosterdi. Mesajlasmalari görünce dünyam basima yıkıldı. O an gozum hicbir seyi gormedi ve ablami arayip beni evden almasini, kocamin beni aldattigini soyledim. Esime de bundan sonra ne halt edeceksen bosandiktan sonra edecegini ve kadinin bana attigi mesajlari yolladim. O da hemen isi birakip eve geldi. Ama cok kararliydim bosanacaktim.
Esim eve geldiginde yaninda bir adam daha vardi. O mesajlari kendi yolladigini, eski sevgilisi oldugunu, eski sevgiliside esime yurudugunu, esiminde onu engelledigini kanitli bir sekilde anlatti
Simdi benim esim sanayide calisiyor ve telefonu ortalik yerde herkes kullanıyor diyebilirim. Boyle bir olay patlak verdi o yuzden.
Simdi ben esime güvenmeyi, ona inanmayi sectim. Ama dogru mu yaptim acaba? Biraz sakinlesince düşündüm. O mesajlar gozumun onune geldikce, mesajdaki konusma seklini esime benzetemedim. Kaldi ki mesajlar hep seks uzerine mesajlar olup ortada bulusma olmadigini kadinin kendiside demisti. O mesajlardaki seyleride kocamin kendisi tiksindigi seyler. Esim eve gec geliyor isinden dolayi. Dukkanda tek usta ve cok yogun bir isi var. Her seyi gectim. Esim bana bir sey oldugunde gozu donen, her zaman beni dusunen, eve gec gelse bile ben uyurken onun beni sevdigini yanagimi oksadigini bilen biriyim. Sizce boyle bir seyi yapmis olabilir mi?
Su an baristik bir sey olmamis gibiyiz aramizda konusup konuyu kapattik ama arada aklima geldikce aglama krizlerine giriyorum.
Biraz morale ihtiyacim var doğrusu
Derdim büyük deme Allah ım büyük de🌹

X