Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Derdim nişan kıyafetim

goldenhour16

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
108
245
Merhabalar,
Ağustosta nişanım var. Salgından dolayı sadece en yakınlarımızla açık havada küçük bir yerde yemekli bir organizasyon düşünüyoruz. O yüzden çok abartılı bir kıyafet düşünmüyorum. Ama sıradan da olmak istemiyorum. Benim için özel bir gün sonuçta.
Tam aradığım özelliklerde instagramda özel dikim yapan bir sayfada bir kıyafet buldum.Ancak çok kararsız kaldım.
Şunu sormak istiyorum.
Daha önce uzaktan ölçü vererek provasız kıyafet diktirdiniz mi? Ölçüler tutuyor mu? Yoksa bu riske hiç girmeyip gördüğüm denediğim bir kıyafet mi almalıyım?
Benim için çok önemli. Şimdiden yorum yazacaklara çok teşekkür ederim.

Merhabalar,
Ağustosta nişanım var. Salgından dolayı sadece en yakınlarımızla açık havada küçük bir yerde yemekli bir organizasyon düşünüyoruz. O yüzden çok abartılı bir kıyafet düşünmüyorum. Ama sıradan da olmak istemiyorum. Benim için özel bir gün sonuçta.
Tam aradığım özelliklerde instagramda özel dikim yapan bir sayfada bir kıyafet buldum.Ancak çok kararsız kaldım.
Şunu sormak istiyorum.
Daha önce uzaktan ölçü vererek provasız kıyafet diktirdiniz mi? Ölçüler tutuyor mu? Yoksa bu riske hiç girmeyip gördüğüm denediğim bir kıyafet mi almalıyım?
Benim için çok önemli. Şimdiden yorum yazacaklara çok teşekkür ederim.

Hiç o riski alma
Özel dikim her zaman sorundur
Senin alacağın ölçü ile terzinin ki asla tutmaz, ölçü almak biraz tecrübe istiyor
Denediğin bildiğin bir kıyafeti almakta fayda var
Gelinliğimi diktirirken provalı ölçülü işte bin tane terslik çıktı, düğüne üç saat kala kolları yeniden dikildi, dört kez prova yapmıştık ona rağmen hata oldu, hiç risk alma bence, instagramda bulduğun terziyi bir daha nerde bulacaksın düzeltme için yok kargo gitti geldi hep sorun

Riske girme gördüğün ve denediğin bir kıyafeti al her model hayalindeki gibi fotoğraflardaki gibi olmaz olsada sana yakışır yakışmaz bilemezsin

Gelinlik provalarım aklıma gelince imkansiz gibi geliyor risk alma bence deneyip al

Uzun provalar yapa yapa insanın o elbiseye hevesi azalıyor bence ya. Beğendiğiniz hazır bir modeli alıp bedeniyle oynayabilir ya da bazı kısımlarını degistirtebilirsiniz

Bence büyük risk. Terziler kendileri ölçü alınca bile çok farklı durumlar ortaya çıkabiliyor. Hadi diktirdin büyük geldi götürüp bir yerde üstüne göre yaptır da küçük geldiğini dar olduğunu düşün? Bunun yerine beğendiğin modeli etrafında iyi bir terzi bulup ona diktir

Valla instagramdan alışverişte memnun kalan bir ben varım herhalde o zaman. kendi nişan kıyafetimi öyle almıştım, kız kardeşim daha bir ay önce öyle instagramdan aldı şimdi de eşimin kuzeninin düğünü için yine özel dikim elbise siparişi verdim. 38 beden giyerim cuk diye olur hepsi de. Sizin de sıkıntılı bir beden aralığınız yok ise hani üst bölgeden 38 belden 36 filan değilseniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum ben

X