Derin kesik.

Crycex

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
37
-1
26
Kedime biraz salam keseyim derken parmağımı kestim. etime girdi, bildiğiniz dilimledi. :KK70:
kanaması durmuyor', şimdi sargısını değiştim ama aşırı rahatsız edici.
Şunu bir an önce gidermek/ iyileştirmek için nasıl bir şey yapmalıyım?

Kedime biraz salam keseyim derken parmağımı kestim. etime girdi, bildiğiniz dilimledi. :KK70:
kanaması durmuyor', şimdi sargısını değiştim ama aşırı rahatsız edici.
Şunu bir an önce gidermek/ iyileştirmek için nasıl bir şey yapmalıyım?
Çok derinse dikiş atılması lazım benimde öyle oldu 3 dikiş atıldı ama izi geçmedi

Parmagini sarip kalbinden yukari havaya kaldirman lazim. Kanamasi dinmezse mutlaka doktora gorun dikislik olabilir

Parmagini sarip kalbinden yukari havaya kaldirman lazim. Kanamasi dinmezse mutlaka doktora gorun dikislik olabilir
şimdi kanaması şöyle durdu. ufak ufak minik damla şeklinde. ama hissetmiyorum, şişti. kısmen morarmış kesilen parça. hareket ettirmiyorum, çünkü bu sefer tekrar kanamaya başlıyor. anca yapıştı.

Çok derinse dikiş atılması lazım benimde öyle oldu 3 dikiş atıldı ama izi geçmedi
kesik içe doğru derin değil galiba o kadar. ama uzunlamasına derin (nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum) fdfdısgk

kesik V şeklinde. ucu morarmış, yapıştı ama şişkin. ama parmağı bükünce tekrar kanamaya başlıyor. hissetmiyorum o bölgeyi ama artık. :KK70: inşallah sıçırmadım durumu. morarması canımı sıkıyor.

kesik V şeklinde. ucu morarmış, yapıştı ama şişkin. ama parmağı bükünce tekrar kanamaya başlıyor. hissetmiyorum o bölgeyi ama artık. :KK70: inşallah sıçırmadım durumu. morarması canımı sıkıyor.
Bence bi pasuman yapılmalı mikrop kapmaması için çok geçmiş olsun benim çok derindi kısıtlıyor bide 🙁

Benim mesela suya koyamıyordum saçımı bağlayamıyordum vs vs yani eşim sağolsun yardımcı oldu iğleşene kadar iğleşince çok şükrettim 😁 küçüktü ama derindi baya
böyle ani gereksiz şeylere çok tav oluyorum. :KK70:
yine geçmiş olsun. dua edelim ciddi yerimizi kesmedik.

böyle ani gereksiz şeylere çok tav oluyorum. :KK70:
yine geçmiş olsun. dua edelim ciddi yerimizi kesmedik.
Kesinlikle ben kestiğinde eşime korkudan söylememiştim kendime zarar vermeme çok kızıyor ama olacağı varsa oluyor işte dikkatli olmak lazım sende suya falan koyma hava almasın şişip ithap enfeksiyon kapabilir allah korusun

Kesinlikle ben kestiğinde eşime korkudan söylememiştim kendime zarar vermeme çok kızıyor ama olacağı varsa oluyor işte dikkatli olmak lazım sende suya falan koyma hava almasın şişip ithap enfeksiyon kapabilir allah korusun
ben de açtım hava alsın diye. :KK70: kapatayım madem.

X