Dermansız dert vermesin Rabbim

Geçmiş olsun öncelikle. Sağlıkla mutlulukla büyütün bebeğinizi.

İçinizin rahatlaması için yazmak istedim.
Benim eltimin kızında vardı kalça çıkıklıgı ameliyat oldu sonrasında alçı takıldı ama iyi şimdi. Hiç bir belirti bile kalmadı.

Rabbim güzel gülüşlü bebeğinizi korusun.

2. doktorunuzu sevdim :) ne güzel konuşmuş
Rabbim kuzunuza acil şifalar versin korktuğunuza uğratmasın inşallah
bol bol dua edin edelim.. Rabbim büyük

İnternette yazan şeylere itibar etmeyin. Kağıtta yazılanlara da aynı şekilde. Doktorlar yasal olarak bazen tetkik istemek için; olabilecek teşhisler yazmak zorunda kalıyor. Bakın ne güzel olumlu konuşmuşlar. Öyle olsa; uzak bir tarihe ertelemezler.
Gerekirse siz Haziran'ı beklemeden; araştırma hastanesinde başka bir doktora daha götürün. İçiniz daha rahat eder.
Kalça çıkığı maalesef çok yaygın. Allah'a şükürler olsun ki tedavisi var.
Üzülmeyin demek boş biliyorum ama Allah'ım beterinden korusun.

Amin Allah beterinden korusun
Topuk kanıyla ilgili bilgusi olan yok mu hiç

Amin Allah beterinden korusun
Topuk kanıyla ilgili bilgusi olan yok mu hiç
Topuk kani trodi bezine, kalıtıksal metobalik rahatsizligi icin bakılıyordu. Hatta imzadigmiz kagitlarda isimleri yazıyordu. 2 hafta icinde eğer ararlarsa sorun var demek oluyor yeniden bakıyorlar, herşey normalse aramiyorlar. Siz topuk kanini ne icin sordunuz? 3 aylik bebeğiniz bisey olsa ararlardı.

Topuk kani trodi bezine, kalıtıksal metobalik rahatsizligi icin bakılıyordu. Hatta imzadigmiz kagitlarda isimleri yazıyordu. 2 hafta icinde eğer ararlarsa sorun var demek oluyor yeniden bakıyorlar, herşey normalse aramiyorlar. Siz topuk kanini ne icin sordunuz? 3 aylik bebeğiniz bisey olsa ararlardı.
Zeka geriliği vs de bakılıyor diye duydum o yüzden sordum acaba zeka geriliği olsa belli olur muydu? Genetikte bunu merak ettim topuk kanında çıkmayıp sonradan gelişen

Çok üzülmeyin. Benimde çocuğum için neler neler demişlerdi doktorlar. Mongol olma ihtimalinden tutunda yürüyemeyecek,kafasını tutamıyor..neler..şu an 10 yaşında yürüyor,gayet sağlıklı,okul hayatı belgelerle,madalyalarla geçti şu ana kadar. Tabiki Allah korusun tüm evlatlarımızı,sizinkinide.. Rabbim ne yazmışsa onu yaşıyoruz. Ama şümdiden karartmayın gönlünüzü

başım ağrıyor diye internette araştırsanız kanser olduğunuz sonucunu çıkarabilirsiniz. doktor tanısı olmadan boşa kendinizi hırpalamayın.

Çok üzülmeyin. Benimde çocuğum için neler neler demişlerdi doktorlar. Mongol olma ihtimalinden tutunda yürüyemeyecek,kafasını tutamıyor..neler..şu an 10 yaşında yürüyor,gayet sağlıklı,okul hayatı belgelerle,madalyalarla geçti şu ana kadar. Tabiki Allah korusun tüm evlatlarımızı,sizinkinide.. Rabbim ne yazmışsa onu yaşıyoruz. Ama şümdiden karartmayın gönlünüzü
Şükürler olsun iyi olmasına çok sevindim. İnşallah benimde evladım iyi olur da derin bir oh bende çekerim.

Allah korktuklarınızdan emin eylesin sizi.
Lütfen internete yazıp çıkan sonuçlarla canınızı sıkmayın, baş ağrısı yazsanız beyin tümörü çıkıyor Google da.
Çok doğru demişsiniz. Göğsümde kitle çıktı 1,5 ay sonuç çıkana kadar internette okuduklarımdan kanser olduğuma inandım. Sonuç temiz çıktı şükür. Siz doktorun söylediklerine itibar edin sabredip bekleyin. Sağlıkla büyütün inşallah.

Çok doğru demişsiniz. Göğsümde kitle çıktı 1,5 ay sonuç çıkana kadar internette okuduklarımdan kanser olduğuma inandım. Sonuç temiz çıktı şükür. Siz doktorun söylediklerine itibar edin sabredip bekleyin. Sağlıkla büyütün inşallah.
İnşallah beklemek çok zor arabalar daha zor sonuç değişmez tabi stres yapınca ama insan üzülüyor iste

Bahsettiğiniz hastalığı bilmiyorum yşamadım ama benimde oğlumun perianal apsesi var ve ilk doktorumuz ameliyat dedi ben sizin gibi araştırdım internetten neler neler çıktı kansere kadar giden bir araştırma oldu başka doktor bulduk ve 6 aya kadar tedavi edicez ameliyatı sonra düşüncez dedi suan tedavi aşamasındayız daha iyi duruyor bakalım 6. Ay ne olcak. İnternette ameliyatın komplikasyonları olduğu iyi olmadığı dahil yazıyor fakat ben doktoruma güvenmeyi seçtim. Ameliyat derse yaptırcaz. Size de söylemek istediğim internete güvenmemeniz ve içinizi rahat tutun dua edin. Herşey allahtan. Vardır bir hayır diyin. Ve güveneceğiz doktor bulup onun direktiflerine göre hareket edin. İnşallah şifa bulur yavrunuz. Birde merak ettim kalça çıkığı nasıl olmuş dediler mi. Kundak yaptınız mı nasıl yaptınız?

Konu hakkinda bilgim yok.

Evlat kiymetlidir, kendinizi uzerseniz ki hala emzirme donemindesiniz bu stres cocugunuza gecer.
Cocugunuzun iyiligi icin kendinizi uzmemeye calisin, elbet mumkun degil ama deneyin en azindan.

Ayrica bende diger uyeler gibi genetikcinin sozlerini olumlu buldum, iyilesecegine inaniyorum minnoşun.

X