Dermoday NoMoreHair tüy azaltıcı bi bakın..

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.123
8
kızlar bu ürünü kullanan var mı.anemon çiçeğii kremi falandA varmıs işe yaradığını söylüyolar ama tüy azaltıcı hakkındA yorum göremedim.yorumları beklerim hanımlar cok merak ediyorum.................................... fiyatıda uygun 35 40 lira aralığındavereliniortakfisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör:
okuldan bi öğretmen arkadaşımdan duymuştum. o kullanıyormuş kutusunu gösterdi bende netten telefonla sipariş verdim hemde kapıda ödemeye ve kargoya artı para almadılar. yaklaşık altı haftadır kullanıyorum. tüylerini epilasyonla aldıktan sonra 5 gün serumunu kullanıyorsun sonra kreme geçiyorsun. tüyler tekrar çıkana kadar kremi kullanıp tüyleri epilasyonla tekrar aldıktan sonra yine önce 5 gün serumu kullanıyorsun ve kreme geçiyorsun bu şekilde 3 ayda tam sonuç alacdağımı söylediler.

peki sizde ki değişimler nasıl? ya da arkadaşınızda ki?belirgin bir fark görüyor musunuz? ilaç bitkiselmiş ve buna göre ucuz fiyatı. bu yüzden biraz şüphelendim.

kesinlikle harika bir ürün bence hemen almalısın, ürünün niye ucuz olduğunu bende merak ettim ve ücretsiz müşteri hattından sordum, ürün türkiyede üretiliyormuş ve aktif içerik ispanyanın lipotek labaratuarlarından alıyorlarmış

decelerine diye ödüllü bir içeriği varmış, türkiye ürettikleri için ve kullanıcıların içinde ne olduğu belli olmayan ürünlerler kandırılmalarına müsade etmek istemedikleri için bu fiyattan çıkarmışlar. Daha sonra fiyat değişicekmiş.

lovewizard rumuzlu arkadaşın 5 mesajı var, hepsi de bu konuya yazılmış. tek kıllanan ben miyim?

Dermoday in tüy azaltıcısını kullanmaya basladım göğüs cevresinde deniyorum şu an 2 kere oldu. 3 ay uygulanacakmış. Sanki faydası oldu gibi geç çıktı önceden olsa hemen yeri belli oluyordu. Şimdi mesela iki hafta geçtikten sonra yavaş yavaş cıkmaya başladı. Bide ilk denedikten sonra baktım kapkalın tüylerdi inceydi. Bakalım 3 aylık seferin sonunda ne aşamada olacak. Şu an için bu bir bucuk ay oldu diyelim.

bende dermoday i kullanalı nerdeyse iki ay oldu bikini bölgesi için almıştım bence işe yarıyor bilmiyorum banamı öyle geliyor yoksa azaldığına mı inanmak istiyorum.artık bazı yerlerde çıkmıyor çıkanların bazıları ince bazıları eski haliyle çıkıyor belki onlarda zamanla incelecek... !!! bence paraya kıyıp bi deneyin derim fiyatıda baya uygun aslında... a.s

Bende sanki faydasını görüyorum gibi iki kere kullandım. Tüyleri aldıktan sonra 4 gece sürüyorsun. Gözlemlediğime göre tüyler eskiye göre daha geç çıktı bir hafta sonra nerdeyse baya cıkıyordu bu sefer iki hafta sonra çıktı. Çıkan tüylerde daha yavaş. Bi kaç kere daha alıp süreyim sonra bekleyeyim bakalım aynen mi çıkacak yoksa bir kısmı gitmişmi olacak.

bende burayı gördükten sonra siesine girdim ve inceledim
sonuç az önce sipariş verdim hadi hayırlısı

X