Dermoday NoMoreHair tüy azaltıcı bi bakın..

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.280
8
kızlar bu ürünü kullanan var mı.anemon çiçeğii kremi falandA varmıs işe yaradığını söylüyolar ama tüy azaltıcı hakkındA yorum göremedim.yorumları beklerim hanımlar cok merak ediyorum.................................... fiyatıda uygun 35 40 lira aralığındavereliniortakfisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2429 gün geçti.

lovewizard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
7
0
okuldan bi öğretmen arkadaşımdan duymuştum. o kullanıyormuş kutusunu gösterdi bende netten telefonla sipariş verdim hemde kapıda ödemeye ve kargoya artı para almadılar. yaklaşık altı haftadır kullanıyorum. tüylerini epilasyonla aldıktan sonra 5 gün serumunu kullanıyorsun sonra kreme geçiyorsun. tüyler tekrar çıkana kadar kremi kullanıp tüyleri epilasyonla tekrar aldıktan sonra yine önce 5 gün serumu kullanıyorsun ve kreme geçiyorsun bu şekilde 3 ayda tam sonuç alacdağımı söylediler.

benbenben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
35
0
peki sizde ki değişimler nasıl? ya da arkadaşınızda ki?belirgin bir fark görüyor musunuz? ilaç bitkiselmiş ve buna göre ucuz fiyatı. bu yüzden biraz şüphelendim.

lovewizard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
7
0
kesinlikle harika bir ürün bence hemen almalısın, ürünün niye ucuz olduğunu bende merak ettim ve ücretsiz müşteri hattından sordum, ürün türkiyede üretiliyormuş ve aktif içerik ispanyanın lipotek labaratuarlarından alıyorlarmış

lovewizard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
7
0
decelerine diye ödüllü bir içeriği varmış, türkiye ürettikleri için ve kullanıcıların içinde ne olduğu belli olmayan ürünlerler kandırılmalarına müsade etmek istemedikleri için bu fiyattan çıkarmışlar. Daha sonra fiyat değişicekmiş.

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.280
8
peki canm 6 haftada ki kullanımına dayanarak sonuc nedr

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2429 gün geçti.

decemBer

medeniyet bekarların omuzlarında yükselecek
Pro Üye
18 Ağustos 2007
5.712
4.047
lovewizard rumuzlu arkadaşın 5 mesajı var, hepsi de bu konuya yazılmış. tek kıllanan ben miyim?