Dermoid Kist doktor tavsiyesi flora çitgez

Boncuk1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
33
10
31
merhaba

23/11/2017 tarihinde İstanbul zeytinburnu Surp pirgiç Ermeni̇ hastanesinde kist ameliyatı oldum her iki yumurtalığımda kist vardı ancak 4 tane hastane ve başka doktora gittiysem de hepsi bu basit kist dendi en son bide bu hastaneye gittiğimizde flora hanıma karşılaştık ve muayene gittiğimde hepsine karşı bu basit kist değil dedi ve gerçekten dediği gibi çıktı benım diğer doktorlar tam 1,5 sene mi yedi bende flora hanımı tanımış şanslı kişilerden biride benım hayatta tanıdığım en güler yüzlü en temiz kalpli kapısında sıra beklerken hiç bıkmadığım tatlı dilli doktor olmaktan başka insan gibi insan olmayı becerebilmiş birisi kafanızdaki tüm sorulara
İçtenlikle cevap veriyor doktor mu arkadaş mı ablamı bilmiyordum flora hanım eşittir bağımlılık yapar allah ondan razı olsun biz flora hanımdan çok razı olduk rabbim gönlünde geçen herşeyi kabul etsin ameliyattan sonra hiç omuz agrım olmadı çok rahat bir şekilde hastanedenayrıldım ameliyat ekibide çok ilgiliydi allah hepsinden razı olsun ayrıca flora hanımın asistanı melis hanımıda unutmadım Güler yüzüyle anlayışlı olmasıyla bize her zaman yardımı dokundu onunla herşey gönlünce olsun

X