Dertleselim mi? cok kötüyüm..

Benimde böyle bir arkadaşım vardı şutladım. Gerçekten en rahatsız olduğum şeylerden biridir. Bahsettiğim kız arkadaşım hayatında kimse yokken daha doğrusu erkek arkadaşından ayrıldığında nerdeyse her gün benle görüşmek isterdi omzumda ağlardı. Salak gibi derdini dinlerdim çoğu zaman kendi erkek arkadaşımı ihmal eder onunla görüşürdüm. Peki o ne yaptı, erkek arkadaşıyla barıştığı an ne mesaj attı ne aradı. Bu tarz çıkarcı bencil vefasız insanları hayatınızdan şutlamak için bir dk bile beklemeyin

Benimde böyle bir arkadaşım vardı şutladım. Gerçekten en rahatsız olduğum şeylerden biridir. Bahsettiğim kız arkadaşım hayatında kimse yokken daha doğrusu erkek arkadaşından ayrıldığında nerdeyse her gün benle görüşmek isterdi omzumda ağlardı. Salak gibi derdini dinlerdim çoğu zaman kendi erkek arkadaşımı ihmal eder onunla görüşürdüm. Peki o ne yaptı, erkek arkadaşıyla barıştığı an ne mesaj attı ne aradı. Bu tarz çıkarcı bencil vefasız insanları hayatınızdan şutlamak için bir dk bile beklemeyin
Karsidaki insanin güvenirligi de azaldi zaten gözümde, söz veriyorsan sözünde dur yani. Böyle kisiler malesef sadece yalniz kalinca ariyorlar, o yüzden mesafemi koydum. Erkek arkadas her zaman olmuyor hayatinda, bugün biraksa yarin yine arkadasinin omzunda aglicaksin yani, bunu düsünmüyorlar.

Karsidaki insanin güvenirligi de azaldi zaten gözümde, söz veriyorsan sözünde dur yani. Böyle kisiler malesef sadece yalniz kalinca ariyorlar, o yüzden mesafemi koydum. Erkek arkadas her zaman olmuyor hayatinda, bugün biraksa yarin yine arkadasinin omzunda aglicaksin yani, bunu düsünmüyorlar.
Kesinlikle öyle. İnsan sadece hayatındaki erkeğe bağlanmamalı, bu çok sağlıksız bir ilişki türü. Benim de erkek arkadaşım olmasına rağmen, arkadaşlarıma da vakit ayırırım, sohbet ederim. Herkesin yeri ayrıdır. Hele ki karşı tarafa söz verdi isen erkek arkadaşımla şöyle böyle yapacağız deyip ekmek gerçekten terbiyesizlik. Ben sizi çok iyi anladım, siz zaten erkek arkadaşını yok saysın sizle ilgilensin diyen biri değilsinizdir, ama bi zahmet bi erkek buldu diye de buldumcuk olmasın yani. Sözünü yerine getirsin

Iyi aksamlar herkese, dün büyük bir zorluk atlattigim icin kiz arkadasimi yemege davet ettim, bugün bulusalim diye sözlestik. Bugün tekrar yazdi su saatte bulusalim diye, tamam dedim. Bu saate kadar yemek yemedim buluscaz diye. Bulusma saatinden iki saat önce mesaj yazdi, sevgilimle ike..dayiz burasi cok kalabalik bulusmaya yetisemicem, yarin görüssek olur mu. Bir saat, ya da iki saat gecte bulusabilirdik yani, sevgili buldugundan beri bunu hep yapiyor, ben de cevap yazmadim henüz.

Ikimizde bir sene önceye kadar yalnizdik (ben hala yalnizim), sevgili bulursan benle artik fazla görüsmezsin sen diyordu, simdi aynisini kendisi yapiyor. Su gün görüselim deyince bugün erkek arkadasim arkadaslariyla buluscaz falan diyor, peki senin arkadaslarin yok mu? Kadinlar hayatina birini alinca neden hayatini o kisiye endeksliyor anlamiyorum. Neyse tek sorun bu degil, is yerimde cok zorluklar cekiyorum ama maddi acidan isimi birakamam, ailemde cok ciddi hastaligi olan birisi var onun stresi üzüntüsü bir yandan. Yillardir yalnizim hayatima kimse girmiyor, yasim 35, cocugum yok cok yalnizlik cekiyorum, ailem baska sehirde, arkadaslarimin hepsinin hayatinda biri var fazla görüsmüyorlar. Neden her sey beni buluyor, hicbir sey mi iyi gitmez bir insanin hayatinda, gücüm cok azaliyor. Lütfen yardim edin, öneri, teselli verin...
Bir teselliye ihtiyacı olmayan güçlü bı kadınsın sen.

Buralarda bizler varız sohbet muhabbet birsekilde vaktiniz geçer

Bence yeterli 🤷

Arkadaş konusunda konu açanları asla anlamıyorum. Beni böyle sallayanı hiç dert etmem. Çıkmaz ayın perşembesi görüşmeye ne dersin yazarım :KK70: ben arkadaş konusunda fazla değer vermenin çok cezasını çektim. Şimdi kendi arkadaşımı doğurdum 🤘 Gerçi o da çok bencil :KK70: istediği olmazsa yıkıyor ortalığı. Buluşmayı hep zabann köründe yapıyor :KK70:

Bence boşverin bu arkadaşı saçmalamış iyice

Bir sevgili bulma vakti diyorum kışın dışarı soğuk kalpler sıcak olsun❣️
MissCherry bir bulabilsem, ah bir bulabilsem...Cevremde ya da cevremdekilerin cevresinde uygun biri yok. Bir de zaten sen de biliyorsun bu is bizim yasadigimiz ülkede daha zor. Belki senin önerilerin vardir nerde nasil bulabilirim? 3 aydir yeni bir is yerinde calisiyorum, hepsi Kapilmis, hepsinin yüzük var parmaginda.

O arkadaşınızı bide evlensin öyle görün diyorum😂 Şimdiki aklım olsa bu tarz insanları onlar beni ihtiyacı kalmadığı için hayatından çıkarmadan ben çıkarırdım..Umarım sizde en yakın zaman da hayatınızı düzene koyarsınız, karşınıza kısmetiniz çıkar🙏

X