Detox ile zayıflama

Karabuğday detoksunda dolu dolu 3.günüm haftaya çarşambaya kadar devam etmeye çalışocam henelde bu şekildeki listelere pek uyum sağlayamam ama nedense kendimi yapmak zorunda hissediyorum beşki biri açar okurda faydam olur:dua:

Bu aralar birde şeyda coşkunun listeleri aklımı uçuruyor birden böyle kilolar verince almasıda çok kolay oluyor bende yavaş yavaş kilo verme taraftarıyım ama son bir ayda aldığım 4 kilonun biran evvel gitmesini istiyorummmm:dua:

Karabuğday detoksunda dolu dolu 3.günüm haftaya çarşambaya kadar devam etmeye çalışocam henelde bu şekildeki listelere pek uyum sağlayamam ama nedense kendimi yapmak zorunda hissediyorum beşki biri açar okurda faydam olur:dua:
Nasıl uyguluyorsun canım?

Günaydın kızlar dün gece açlıktan ciddi kaçamaklr yaptım:KK11: gecede şiş şiş yattım ama pes etmek yok bıgün devam:KK15:

Merhaba sabah öğle ve akşam 1 küçük çay bardağı karabuğday ve yoğurt yiyorum 1 de salatalık rendeliyorum içine ama ben geç kalktığm için 2 öğün yiyebiliyorum normalde 3 öğün tavsiye edileno_O
Haşlama değil mi karabuğday? Baska bir sey yemiyorsun tüm gün değil mi?kilo verebildin mi?

X