Devlet hastanesinde detaylı ultrasyon yaptıranlar

Katun34

Aman banane
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
896
853
kızlar devlette detaylı ultrasyon yaptıran var mı? Ne kadar sürede yaptılar ve renkli cd resim verdiler mi? Özel hastaneye gidiyorum 600 tl istedi kararsız kaldım
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-09-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 51 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu 4 gün öncesine göre yaklaşık 2,5 cm daha uzun. Bacaklarınızda daha fazla yorgunluk hissedebilir ve varis gözlemleyebilirsiniz. Vücut ve kan hacminiz arttıkça, bacaklarınızda ve bacak damarlarınızda daha fazla baskı olur. Baş ağrıları, bulanık görme ve aşırı şişlik preeklampsi (gebeliğin ikinci yarısında gelişebilen hipertansiyon ve proteinüri ile kendisini gösteren rahatsızlık) belirtileridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayınesila1988

Ne göze alabildim, ne gözümü alabildim.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2016
477
101
33
Bende İstanbuldayım. Bayagi araştırdım. Kendi hastanem nisa hastanesi 600TL istedi. Daha yüksek isteyen hastanelerde var. Sadece findikzade de özel bir görüntüleme merkezi 400TL dedi. Orada onceden ikili tarama olmuştum. Ama suleymaniye kadin doguma randevu aldim. Kadin dogum bölümünden yonlendiriyorlar sanirim.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-10-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın