Devlet hastanesinde kepçe kulak ameliyatı olmak ve fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

frensms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2021
6
2
Merhaba. Ankara’da yaşıyorum, acaba son zamanlarda devlet hastanesinde kepçe kulak ameliyatı olan var mı?
Fiyatlar ve ameliyat hakkında bilgisi olanlar varsa yazarlarsa çok sevinirim :)

Merhaba. Ankara’da yaşıyorum, acaba son zamanlarda devlet hastanesinde kepçe kulak ameliyatı olan var mı?
Fiyatlar ve ameliyat hakkında bilgisi olanlar varsa yazarlarsa çok sevinirim :)
Merhaba ben de aynı şekilde Ankara'da devlette kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum ama güvenilir bir isim bulamadım. Acaba siz bulabildiniz mi?

Devlet hastanesi diye konu açılmış altına özel hastane yorumları geliyor. Özellerin hepsini araştırdım ben hem çok fazla ücretleri Euro ile isteyen bile var arasında. Ayrıca çok da olumsuz yorumları var. Devlette doktor tavsiye edebilecek varsa bende bekliyorum.

Ben dr Volkan tayfura oldum memnun değilim şeklinden biri diğerine göre açık kaldı. Sosyal medyada açılmaya karşı garanti vs veriyorum diyor ama inanın oraya gittinizde parayı alasıya kadar herşey Güler yüzlü mütavazi parayı aldıktan sonra mümkünse sizi birdaha hiç görmeyeyim imajına takılıyor. Bu muameleyi gördükten sonra garanti filan hikaye bu muameleyi yaşayan hasta zaten kolay kolay açılsa bile kulağı gitmez düzelttirmeye. Kulağımı yaparken çene ucuna kıkırdak koydu oda eridi hiç bi işe yaramadı param boşa gitti. Hekiminizi iyi araştırın. Maddi manevi yıpranmayın sonra.

X