Elektrikli Süpürgeler Dikey süpürge önerisi

Kırmızı fantomlar çok güzel, çekim gücü de çok iyi. Ben başka markanın dik süpürgesini almıştım biraz eskisin fantom alacağım
Kızlar selam. Dikey süpürge arayışındayım günlük süpürme için. Çok marka çok model var resmen kafam allak bullak oldu. Bu konuda tavsiyelerinize, önerilerinize ihtiyacım var. Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler ☺️
Bende fantomun kırmızı süpürgesini kullanıyorum. Evlenmeden önce annemin evinde de bu süpürgeyi kullanıyordum. Evlenincede aynısını aldım. Bu süpürgeyi gömmüşler ama İkisinde de sorun cıkmadı. Fiyatına göre performansı gayet iyi.hem uzun ömürlü oluyorlar

Electrolux de gördüm ama yorum görmemiştim. Ne zamandır kullanıyorsunuz?
2 yıldır kullanıyorum
Benim dyson süpürgem var normalde onu bile çalıştırmıyorum artık
Şarjı 180 metrekare eve yetiyor
Antialerjik
Süpürme başlığında ışığı var gece karanlıkta çok güzel temizlik yapılıyor
Sesi yüksek değil
İki kademesi var
Ben ısrarla tavsiye ediyorum

2 yıldır kullanıyorum
Benim dyson süpürgem var normalde onu bile çalıştırmıyorum artık
Şarjı 180 metrekare eve yetiyor
Antialerjik
Süpürme başlığında ışığı var gece karanlıkta çok güzel temizlik yapılıyor
Sesi yüksek değil
İki kademesi var
Ben ısrarla tavsiye ediyorum

Paylaşabileceğiniz link var mı eğer zor olmayacaksa. İncelemek isterim ☺️

Bende fantomun kırmızı süpürgesini kullanıyorum. Evlenmeden önce annemin evinde de bu süpürgeyi kullanıyordum. Evlenincede aynısını aldım. Bu süpürgeyi gömmüşler ama İkisinde de sorun cıkmadı. Fiyatına göre performansı gayet iyi.hem uzun ömürlü oluyorlar
İlk aklımdan geçen markaydı aslında. Gövdesinin plastik olması yüzünden düşme vs ile kolayca zarar gördüğünü bir de çekim gücü yüksek olduğundan süpürme işleminin aşırı yorucu olduğundan bahsetmişler. Ama siz memnunsunuz sanırım değil mi?

İlk aklımdan geçen markaydı aslında. Gövdesinin plastik olması yüzünden düşme vs ile kolayca zarar gördüğünü bir de çekim gücü yüksek olduğundan süpürme işleminin aşırı yorucu olduğundan bahsetmişler. Ama siz memnunsunuz sanırım değil mi?
Benim süpürge defalarca düştü kırılma vs olmadı. Kırmızı Pratic-s markası, ne ilk aldığımda ne de şuan herhangi bi yoruculuğu yok. Hatta halım yeni olduğundan tüy bırakıyordu tertemiz yaptı halıyı. Parke ve fayans da yapışma vs yaşamadım. Elektronik eşya şans işi sanırım

Benim süpürge defalarca düştü kırılma vs olmadı. Kırmızı Pratic-s markası, ne ilk aldığımda ne de şuan herhangi bi yoruculuğu yok. Hatta halım yeni olduğundan tüy bırakıyordu tertemiz yaptı halıyı. Parke ve fayans da yapışma vs yaşamadım. Elektronik eşya şans işi sanırım

Çok teşekkür ederim bu modeli değerlendireğim ☺️ Dediğim gibi zaten aklımdaydı

Bosch derim kesinlikle. Dayson çalışırken suretli düğmeye basmak gerekiyor ve elin acılar bir müddet sonra, ayrıca şarj bitince tekrar şarj süresi uzun baklemen gerekiyor, bosch ta böyle sorun yok, yedek şarjı var hem daha dayanıklı hemde 30 dakikada doluyor.

Merhaba, ne aldınız acaba ve memnun musunuz?

Merhaba önce internetten fakirin yüksek modellerinden birini aldım ama iade ettim açma kapama düğmesi sallanıyordu resmen. Sonra bime fakir piccadilly geldi onu aldım, çok memnunum. Günlük süpürmeye birşey döküldüğünde hemen süpürmek için çok iyi oldu, tavsiye ederim

Merhaba önce internetten fakirin yüksek modellerinden birini aldım ama iade ettim açma kapama düğmesi sallanıyordu resmen. Sonra bime fakir piccadilly geldi onu aldım, çok memnunum. Günlük süpürmeye birşey döküldüğünde hemen süpürmek için çok iyi oldu, tavsiye ederim
Teşekkür ederim, ben de Fakir aldım, rematrix modelini ve beğendim. Siz de halâ memnun olduğunuza göre pişman etmez sanırım.

X