Dikleştirme Sonrası Sarkma

fesang

Nirvana
Pro Üye
7 Mart 2010
20.701
100.222
Merhabalar, 27 Ocak günü meme büyütme ve dikleştirme ameliyatı olmuştum. Nerdeyse 3 ay geçti. Protezler hala yerine tam yerleşmedi veax da olsa sarkma var. Bugün doktor kontrolüne gittiğimde o da beğenmedi ve revizyon ameliyatı yapalım dedi ama 3 ay sonra. Çünkü revizyon için 6 ay geçmesi gerekiyormuş. Başına bu tarz bir şey gelen var mı?

Merhabalar, 27 Ocak günü meme büyütme ve dikleştirme ameliyatı olmuştum. Nerdeyse 3 ay geçti. Protezler hala yerine tam yerleşmedi veax da olsa sarkma var. Bugün doktor kontrolüne gittiğimde o da beğenmedi ve revizyon ameliyatı yapalım dedi ama 3 ay sonra. Çünkü revizyon için 6 ay geçmesi gerekiyormuş. Başına bu tarz bir şey gelen var mı?
Merhaba. Dikleştirme yeterince yapılmadı mi acaba ?

Evet doktor bey yeterli deri alamamışız herhalde dedi. Bir ölçüm yaptı 19 cm çıkması gereken yer 20.5 cm çıkmış ama nereyi nereden ölçtü onu anlamadım :)
Peki bu ameliyatın parasını siz mi ödeyeceksiniz? Sonuçta doktorun yeterli doku almamasından kaynaklı değil mi

İhsan Türkmen. Evet kendi farketti ve kendi teklif etti sağolsun.
Merhabalar konu eski ama acaba süreç nasıl geçti ve şuan nasılsınız bende aynı durumla karşı karşıyayım korkuyorum tekrar ameliyat olmaltan aynı şeyleri yaşamaktan

X