Dil öğrenmek

Krblk

Guru
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
704
174
34
Yüksek lisans yapmak istiyorum Çok iyi dil öğrenmek istiyorum Malum dil puanı da lazım Ama bulunduğum yerde kurs felan yok Nasıl başarabilirim ?

Kursların,dil okullarının uzaktan eğitim programları var netten katılabileceğin..canlı canlı hoca anlatıyor,soru sorabiliyosun falan bildiğin uzaktan eğitim?

Ya da birkaçaylığına bir büyükşehirdeki kursa yazılıp yurtta kalabilirsin?

Ve ingilizce geliştirmenin en iyi yoluda yabancı dizileri izlemek..önce türkçe altyazıyla daha sonra ingilizce altyazıyla izleyebilirsin

Kursların,dil okullarının uzaktan eğitim programları var netten katılabileceğin..canlı canlı hoca anlatıyor,soru sorabiliyosun falan bildiğin uzaktan eğitim?

Ya da birkaçaylığına bir büyükşehirdeki kursa yazılıp yurtta kalabilirsin?

Anladım sağolun Belki ilki olabilir Çalışıyorum Başka yere gidemem maalesef

Altyapın yoksa kurs olmadan öğrenmen biraz zorlayabilir seni.
Fakat çok güzel eğitim setleri var. Geçen D&R'da denk geldim.
Cd var ayrıca yanında konu anlatımlı, onlar işine yarayabilir.

(Öğrenmeye niyetliysen takıldığın konularda sana yardımcı olurum)

Bence öğretmen anlatıcak sen dinleyeceksin tarzında dil öğrenilmez. Bunun en doğrusu arkadaşın dediği gibi yabancı dizileri izleyerek az da olsa gramer kitabına bakarak öğrenebileceğin bir iş. Olay böyle bitiyor mu? Hayır bitmiyor. İngilizceyi en doğru şekilde öğrenmek istiyorsan yabancı dizilerle temelini oluşturup ingilizce konuşulan bir ülkeye gitmen gerekir. Eğer yurtdışına çıkma imkanın yoksa, yabancı dizileri izlerken o kadar ilerle ki altyazısız izlemeye başla. Benim yaşım 16. İngilizcem de Japoncam da orta dil. İmkansız değil. Yapabilirsin. :nazar:

Ben film dizivsarki ile ogrendim artik sozluk alip ingilozce hikayeleri okudum su an cok iyi derecede biliyorum bu sekilde ogrenenilirsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Altyapın yoksa kurs olmadan öğrenmen biraz zorlayabilir seni.
Fakat çok güzel eğitim setleri var. Geçen D&R'da denk geldim.
Cd var ayrıca yanında konu anlatımlı, onlar işine yarayabilir.

(Öğrenmeye niyetliysen takıldığın konularda sana yardımcı olurum)

Daylight almıştım ama işe yarar mı bilmem Hazırlık okumuştum ama üzerinden 12-13 yıl geçti

Ama bi temel biliyorsan daha kolay olur ben bi aa pratic konusu aistim aslinda yardimci olabiliriz birbirimize

Ama bi temel biliyorsan daha kolay olur ben bi aa pratic konusu aistim aslinda yardimci olabiliriz birbirimize

Öğrenciliğimde az çok biliyordum ama çok zaman geçti Hep unuttum Nasıl yardımcı olabiliriz?

Ingilizce konusarak bunun icin konu cardi pcden girip link atayim

İngilizce temeli atılırken birinden yardım almak şart. Kendi kendine öğrenilecek bir şey olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Hele ki dil puanını ölçecek bir sınava gireceksen tek başına olmaz. Özel ders alabilirsin belki, madem kurs yok. Bir hoca vardır illa ki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

X