Bölgesel İncelme Dilan Polat rasping yaptıranlar? Rasping nedir?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

yeLda34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
1
0
Merhaba arkadaşlar Dilan Polat'ta rasping yaptırıp memnun kalan var mı?

Bir de tarasping nedir? Bu konuda detaylı bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Ben yaptırdım. Memnun kalmadım. Hatta yarım santim dahi incelme olmadı.
Zaten girişteki satış şeklinden anlayıp hiç almamalıydım. Üzerimde çok kalın eşortmanlarla gitmiştim. Uygulama istediğim göbek bölgesine hiç bakmadı hatta yerinden bile kalkmadı hanım efendi, Dilan Polat'ın kardeşiymiş bana direk size 8 seans gerekir dedi. Tabi ben uygulamanın neticesinden emin olamadığım için 4 seans alayım işe yararsa devamını alırım dedim. O dönem 8 mart kampanyası olduğu için +2 seans da hediye geldi ve toplam 6 seans aldım. İlk 4 seans sonrası yapılan ölçüm ilk ölçüm ile aynı çıktı. Bol su içmemi yediklerime dikkat etmemi söylediler bunları yaptım hatta o süre zarfında 3 kilo verdim.
Son iki seansa gitmeyecektim çünkü ben Bahçeşehir'den oraya gidiyorum ve gidiş geliş her seans 90 km yol yapıyorum. Gitmeye karar verince aradım ve son iki seans yeni şubenizde yapılabilir mi çok uzaktan geliyorum dedim ve bunu da kabul etmediler! O yolu yapıp son iki seansa da aldım hiç bir değişiklik yok.
Son seanstan sonra Dilan hanımla görüşmek istedim. Ancak görüşmede denildi. Ben de bekleyebileceğimi söyleyince bu sefer son iki seans işlemimi yapan çalışan Dilan hanımın görüşmesi uzun sürecek sizinle ben görüşeceğim dedi. İnanılır gibi değil! Bir müşteri temsilcisi, halkla ilişkiler sorumlusu falan yok. Mahalle kuaförü vizyonuyla iş yapılıyor. Tabi ki görüşmem netice vermedi. Bu arada ben toplam 7 kilo vermeme rağmen rasping yapılan bölge 3 mm dahi incelmedi. Son seanstan önce jinekoloğa bile gittim kist falan var mı diye şüphe ettim hiç bir şey çıkmadı çok şükür.
İşin özü kurumsal bir yer değil orası, görüşmem uzun sürecek diyerek sizi operayon personeli ile görüştürecek kadar bir vizyon var.
Ücret peşin ve nakit alınıp fatura kesilmiyor. Sonradan bir sağlık problemi yaşadınız diyelim elinizde hiç bir belge yok.
Belki rasping birilerinde işe yarıyordur ama hangi tipte insanlarda işe yarıyor böyle bir kriterleri yok. Yerlerinden dahi kalkmadan paket satıyorlar.
Ben benzer işlemler için bünyesinde doktor ya da eğitimli sağlık personeli bulunan yerlere gitmenizi tavsiye ederim. Daha önce o şekilde kurumsal yerlerden aldığım benzer hizmetlerden oldukça memnun kaldım.
Son söz paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın.

Merhaba arkadaslar dilan polatta raspıng yaptırıp memnun kalan varmı?
Merhaba ben bugün yaptırdım 8 seans paket aldım yani ilk seans vaov olmadım ama yamuna korsemin ilk kopçasına zor takıyordum dün bugün 2. Kopçaya geçmişim.bende çok araştırdım gerçek yorum va görüp alayım diye yani tek sıkıntı size hiç bilgi verilmemesi işlemle ilgili o da ramazan ayı insanlar pek diyalog kurmak istemiyorlar diyebiliriz kısacası şimdilik memnunum yine güncellicem 10 gün bekleyin derim:)

Merhaba ben bugün yaptırdım 8 seans paket aldım yani ilk seans vaov olmadım ama yamuna korsemin ilk kopçasına zor takıyordum dün bugün 2. Kopçaya geçmişim.bende çok araştırdım gerçek yorum va görüp alayım diye yani tek sıkıntı size hiç bilgi verilmemesi işlemle ilgili o da ramazan ayı insanlar pek diyalog kurmak istemiyorlar diyebiliriz kısacası şimdilik memnunum yine güncellicem 10 gün bekleyin derim:)
Yani işe yarayan birileri vardır elbette ama bilimsel bir şekilde kimde işe yarar kimde işe yaramaz açıklayamıyorlar çünkü bilmiyorlar. Paketi aldığınızda %50 şansınız var. Riskli bir alışveriş. Sonra olmazsa ilgilenen de yok. Ben mutsuz ayrıldım. Daha garantili yerler ve yöntemler var o yüzden Dilan Polat ta rasping önermiyorum.

sayfalarinda tek seansta mucize incelmeler paylasiyorlar. resimlere dikkat edlin biri yakin biri uzak cekim. bunu farketmeme tagmen bir ümit 4 seans aldim. gitmeden ölçümü not aldim. 1 seans yaptirdim 1 cm bile incelmedi. onlar 5 cm inceldigimi iddia ediyorlar. faydasi olmayacagini hissettiğim icin diger seanslarin iptal edilip ucretin iadesini istedim. kabul etmediler. ustelik odememi bir sahis hesabina yaptirdilar. tuketici hakem heyetine basvurmak icin fatura istedigimde bana yeni tarihli ve şirket adina kesilmis bir fatura gönderdiler. bugun tüketici hakem heyetine hafta icinde de vergi dairesine muracatta bulunacagim. oyle mucize bir incelme yok yani. mantiken oyle birsey olsa kilolu kimse kalmazdi sanirim

ben de ayni sekilde 4 seans aldim. dediginiz gibi calisanlarin tavrindan da ise yaramayacağını anlamis olmam gerekirdi. ben de 1 cm bile incelmedim bir de 5 cm inceldigimi iddia ediyorlar. hicbir faydasi olmayacagini anladigimda diger seanslarin iptal edilip ucretin iadesin istedim kabul etmediler. ustelik odemeyi haziran ayinda sahis hesabina yaptirdilar. tuketici hakem heyetine basvuru yapmak icin fatura istedigimde 3 ay sonrasınayeni kesilmis bir fatura gonderdiler. bugün tuketici hakem heyetine hafta ici de vergi dairesine muracatta bulunacağım

bende 8 seans satın almıştım güzel bir sonuç aldım 17 cm gibi gayet memnun kaldım ilgili alakalı bir merkez

Büşracım nasıl durumlar?

ben de ayni sekilde 4 seans aldim. dediginiz gibi calisanlarin tavrindan da ise yaramayacağını anlamis olmam gerekirdi. ben de 1 cm bile incelmedim bir de 5 cm inceldigimi iddia ediyorlar. hicbir faydasi olmayacagini anladigimda diger seanslarin iptal edilip ucretin iadesin istedim kabul etmediler. ustelik odemeyi haziran ayinda sahis hesabina yaptirdilar. tuketici hakem heyetine basvuru yapmak icin fatura istedigimde 3 ay sonrasınayeni kesilmis bir fatura gonderdiler. bugün tuketici hakem heyetine hafta ici de vergi dairesine muracatta bulunacağım

Ben 8 seansta 2 beden inceledim, rasping yağları almiyor sadece yerlesmis yaglari dağıtıyor , ondan sonra tabiki yemege özen gostereceksiniz spor yapacaksiniz bol su iceceksiniz, tamamen kurtulmak istiyorsaniz liposakşın yaptırın, aman yemeye devam edeyim spor yapmama gerek yok dusuncesiyle hareket ederseniz tabiki incelmezsiniz, rasping dağıtır sadece dediğim gibi, ve Türkiye ye raspingi getiren dilan hanim

Merhaba,kesinlikle yaptırmayın.Sonuçların hiç biri kalıcı değil anlık yanıltmalar.Ayrıca doktor olmayan böyle merkezlerde bu tür aletlere girmek büyük risk taşıyor.

Ben 8 seansta 2 beden inceledim, rasping yağları almiyor sadece yerlesmis yaglari dağıtıyor , ondan sonra tabiki yemege özen gostereceksiniz spor yapacaksiniz bol su iceceksiniz, tamamen kurtulmak istiyorsaniz liposakşın yaptırın, aman yemeye devam edeyim spor yapmama gerek yok dusuncesiyle hareket ederseniz tabiki incelmezsiniz, rasping dağıtır sadece dediğim gibi, ve Türkiye ye raspingi getiren dilan hanim
Rasping denilen kelimeyi Dilan hanım bulmuş olabilir ancak, kullanılan makinalar tüm estetik merkezlerinde olan yağ kırmaya yarayan makinalardır.Çoğu merkezde CARVING diye geçiyor.Rasping diye ne ingilizce ne de başka dilde bu kelime var sadece markalaşmak için uydurulmuş bir kelime.

Uzun zamandır takip ettiğim birisiydi ve güzellik merkezi açtıktan sonra microblading işlemi için bi arkadaşımla birlikte randevu alıp gittik. Karşılama çalışanlar hepsi kendi havasında kimse kimseyle ilgilenmiyor. Bi soru sorulduğunda lakayit ve ters cevap veriliyor. Kurumsallık sıfır ve gerçekten sıradan bi mahalle kuaförü izlenimi veriyor. Gitmeden önce hiç böyle olucağını düşünmedik gayet güzel karsilaniriz ve detayli bilgi alirız dedi ama gittigimize gidecegimize pişman olduk bi daha asla gitmeyiz ve kimseye de önermem. Dilan polat'ı şahsi olarak tanımam kendisiylede görüşmek istedik karşımızda doğru düzgün cevap vericek birini bulamayınca, ama olmadığını söylediler. Kesinlikle önermem

Arkadaslar Ankara dilanpolatta yaklasik 5bin liralik seanslarim var. Atasehir subesinde de kullanilabiliyor. Ben ve esim almistik. pandemiden dolayi kullanamadik ve simdi yurtdisina donus yapacagiz. 1 sene kullanabilirsiniz dediler ama donusumuz bir kac seneyi bulacagi icin simdi bosa gitsin istemiyorum. Benim 7 seans rasping 7 microplus ve 9 G5 seanslarim var. Esimin ise 6 rasping seansi var. Ister ayri ister toplu olarak verebilirim. Ozelden yazabilirsiniz isterseniz.

X