Dis beyazlatma islemi yaptiran varmi

Sevgi390

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
229
-230
26
Kararsız kaldım yaptırıp memnun kalan varmi dişlerim güzel gözüken istiyorum yaptıran varmi

Ben yaptirdim ve hic memnun kalmadim,kesinlikle tavsiye etmiyorum. Türkiyede hangi yöntemler uygulaniyor bunun icin bilmiyorum ama bence asagi yukari hepsi aynidir. Islem tek seferde 3 seans seklinde uygulandi bana. ilk seans 15 dakika ikinci de ayni ama ücüncü seansta beynime beynime simsekler caktigi icin yarida kestirmek zorunda kaldim. Ve o aniden gelen simsek cakma durumu 24 saat boyunca devam etti,asiri agrili birsey dayanmak inanin cok zor. Dislerimde beyazlama oldu evet ama ilk 1 haftadan sonra yavas yavas kayboldu. Bosuna can acisi cektim hem de keseme zarar oldu

yıllar önce yaptırıp çok da memnun kalmıştım
dişe bir sıvı sürüp ışıklı lazerli birşeyle 15 20 dk kadar bekletiyorlar işlemden sonra renk baya açılıyor
daha fazla açılmasını istiyorsanız ikinci üçüncü seanslar da yapılıyor
işlem anında üstteki arkadaşın da dediği gibi dişlerde elektrik çarpması hissi oluşuyor 3,4 gün kadar sürmüştü bende ama değdi
Sonrasına dişlerinize iyi bakım yaparsanız,çay sigara kahve dikkat ederseniz beyazlıgı kalıyor ya da eskisi kadar sarı olmuyor her türlü değişiklik farkediliyor
Bu arada dişlerim sarı değildi TV de çıkanların dişlerini bembeyaz görünce kendiminkileri takıntı haline getirmiştim ondan dolayı yaptırdım
İlla ki yaptırmak istiyorsanız sigara ve çay kahve kullanımınızı azaltın , bırakın ki bir işe yarasın
İşlem yaptırdıktan sonra bir süre sigara ve boyar maddeli yiyecek,içecekler yasak kesinlikle yasak

X