Bebek Beslenmesi Dış çıkarma ve yemek yemek istemem

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

1prnses 1prens annesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
118
17
Kızlar delircem az kaldı ne yaparsam yapayım hiç bir şekilde ağzını açmıyor ağlıyor önceden böyle değildi su 3haftadir bu şekilde bsy yediremiyom sütumde az yetmiyor napcam bilmiyorum dişten dolayı çok husyuz uyku diye bsy kalmadı sürekli ağlıyor hep bir ağlamaklı kafayı yiycem aç ama yemiyor lütfen bana yardımcı olun bu diş çıkaran bebeklerinize naptınız acaba fikrin verin banada bu bebeğim 7aylik annler ek tarifleriniz varsa yazarsanız sevinirim

Diş inadı bu nerde görsem tanırım.... Bence bebişe dişlerini kaşıması için eline bir şeyler verebilirsin. Tabi yutmayacağı şeyler. Normal şartlarda pırasa sapı vs tavsiye edilir ama sütüm az demişsiniz. O yüzden dişini kaşıyabileceği ve beslenebileceği bir şey olabilir. Komşum bu dönemde bebek bisküvisi vermişti. O organik tercih ediyordu daha sağlıklı ve temiz ürün olsun diye (ben de onun sayesinde kullanmaya başlamıştım hero baby kullanıyordu o da), yatmadan öncede ıhlamur, papatya çaylarını organik bebe bisküvisiyle ezip veriyordum daha rahat uyuyabilsin, sakinleşsin de huzursuzluğu azalsın diye.