Diş çıkarma

Jnstttt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
3
0
Bebeğim 3.5 aylık ve sanırım dişleri kaşınıyor sürekli elimi emmeye çalışıyor ama ısırmak gıbı bastırıyor , sadece anne sütü alıyor memeye düşkün fakat emzik almıyor , ağızında sürekli su akıyor diş kaşıntısı için ne yapabılırm erken mi acaba ....

Dis için erken olmasa bile yapacak pek birşey yok gibi canım ya altı aylık falan olsa dişlik falan al diyecem ama jel için de çok erken geçecek ama merak etme benim kız 16 aylık her yerimi ısırıyo ve 11 tane dişi var ilk dişini o 8 aylıkken çıkardı ve ben bu kaşıntı 4 aylıkken başladı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebeğim 3.5 aylık ve sanırım dişleri kaşınıyor sürekli elimi emmeye çalışıyor ama ısırmak gıbı bastırıyor , sadece anne sütü alıyor memeye düşkün fakat emzik almıyor , ağızında sürekli su akıyor diş kaşıntısı için ne yapabılırm erken mi acaba ....

Ayni sıkıntı bizde de vardi. Bir ara durdu simdi 4,5 aylik yine costu. Eller surekli agizda. Dis hekimi arkadasima sordugumda dis hareketi baslar ama patlamasi 6. Ayi bulur ne kadar gec cikarsa o kadar iyi takma kafani dedi :) kasiyacaklar kuzular bi sekilde. Canlarim benim. Allah hepsini bizlere bagislasin. Saglikli mutlu omurleri olsun. Sevgiler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayni sıkıntı bizde de vardi. Bir ara durdu simdi 4,5 aylik yine costu. Eller surekli agizda. Dis hekimi arkadasima sordugumda dis hareketi baslar ama patlamasi 6. Ayi bulur ne kadar gec cikarsa o kadar iyi takma kafani dedi :) kasiyacaklar kuzular bi sekilde. Canlarim benim. Allah hepsini bizlere bagislasin. Saglikli mutlu omurleri olsun. Sevgiler.

Çok tşk ederim damağa sürülen kremler varmış size tavsiye eğitimi Dr nuz ??bütün bebekler sağlıkla büyüsün inşallah :nazar:

Çok tşk ederim damağa sürülen kremler varmış size tavsiye eğitimi Dr nuz ??bütün bebekler sağlıkla büyüsün inşallah :nazar:

Hayir su anlik bisey vermedi. Biz dis kasiyici kullanabilir durumdayiz cok sukur. Meyve filesine elma koyup veriyorum bayiliyor mesela bu sekilde kasinmaya :)

Cnm benim ki bugün dördüncü ayı tamamladı. Üçüncü aydan beri eli ağzında hep parmağını ısırıyo bu aralar çoğaldı salyası da ısırıklar da benim elimi tutuyor ağzına götürüp ısırıyo ve iştahsız ben diş kaşıyıcı veriyorum eline tam bilmiyo ya onu ısırmıyo emiyor :)parmakları ısırıyo sadece acıtıyor da baya ısırıyo çünkü. Biberonu da ısırıyo yemiyo.

X