Dis etlerim

honeysuckle

istanbul delisi
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
3.141
1.504
Merhaba arkadaslar hepimize mutlu seneler
Bundan bir ay önce dislerimde yoğun kanama ve dis ellerinde agri icin doktora gittim dis etlerimde iltihap olduğunu dis taşı temizliği yapacağını ama dis eti dr gitmem gerektiğini söyledi ağzımdaki disler kaplama.iki seanstir dis eti dr kapali kuretaj yapti ama ne kanama ne ağrı geçmiyor inanın hayattan soğudum gunde 4 defa ağrı kesici içiyorum bu derdi yaşayan çözen varmi

Benimde diş eti tedavisi olmam gerek sigortadan kagit bekliyorum corona tatil falan uzadi gelmedi kapali küretaj nasi bir tadevidir tam olarak

Bi donem bendede yogun iltihap vardi ben agiz kokusu olusunca farkettim.tedaviye gittigimde temizlik sirasinda o kadar kanama olurdu ki yarida birakirdik.3 seansta ancak bitti ama sonrasinda agri falan hic olmadi.tekrar doktora gidin bence belli ki tam temizlenmemis

Bi donem bendede yogun iltihap vardi ben agiz kokusu olusunca farkettim.tedaviye gittigimde temizlik sirasinda o kadar kanama olurdu ki yarida birakirdik.3 seansta ancak bitti ama sonrasinda agri falan hic olmadi.tekrar doktora gidin bence belli ki tam temizlenmemis
Tedavi süresince agri varmiydi

Kanamasi normalmis okudumda kancayla disetlerinin yaralanmasindan mütevellit kanama ve agri olurmus 3 4 gunde gecermis ama sizinki gecmiyorsa tekrar bir görunun

Bende de çok ciddi diş eti kanaması var ancak hamile olduğum için tedavi alamıyorum ki zaten genetik de bir şey. Düzenli diş ipi kullanımı ve Paradontax diş macunu diş eti sorunlarımı çok rahatlattı diyebilirim. Belki tantum verde, majezik ve muadili gargaralar da işe yarayabilir. Ben faydasını görmüştüm.

Iki çeşidi varmis dikişli ve dikişsiz iltihap temizleme. Kapali olan dikişsiz yontem
Ileri boyutlarda acik ameliyat galiba insallah banada kapali tedavi uygular pembe dis eti istiyoyummmm saka bir yana ağrı icin tekrar gidin onca yaptiranin yorumunu okudum en fazla 5 gun cekmisler buyuk çoğunluğu ağrı sizi olmadığını yazmis

Bende de çok ciddi diş eti kanaması var ancak hamile olduğum için tedavi alamıyorum ki zaten genetik de bir şey. Düzenli diş ipi kullanımı ve Paradontax diş macunu diş eti sorunlarımı çok rahatlattı diyebilirim. Belki tantum verde, majezik ve muadili gargaralar da işe yarayabilir. Ben faydasını görmüştüm.
Gecmis olsun kiyamam sağlıkla doğar inşallah
Gargara ve arayuz fırça kullanıyorum ama agri gecmiyor

Ileri boyutlarda acik ameliyat galiba insallah banada kapali tedavi uygular pembe dis eti istiyoyummmm saka bir yana ağrı icin tekrar gidin onca yaptiranin yorumunu okudum en fazla 5 gun cekmisler buyuk çoğunluğu ağrı sizi olmadığını yazmis
Valla kesin çözüm neyse onu uygulayın böyle cekmektense

Ben flap ameliyatı, dikişli küretaj, ve distasi temizliği yaptırdım iki seans (hatta bir de gitmisken azı dişimi çekti) İkisi de bir saatten uzun sürmüştü...ama bitince kanama vs hiç olmadı. İlk gün ağrı -aci oldu sadece.
Bence senin işte bir yanlışlık var, ilk fırsatta doktoruna görünmelisin

Cok geçmiş olsun tekrar dr görüşün sıradan bir durum değil bu yarin ilk iş gidin çekilmez acı ta burdan hissettim

X