DIŞ GEBELIK ACIL YARDIM EDER MISINIZ LÜTFEN

1234gm

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
73
19
26
Herkese hayırlı günler.
16 nisan: 35
19 nisan: 123
23 nisan:283
25 nisan: 385
26 nisan: 383

Doktor ultrasonla bakti kese yok dedi. Ama tüplerind temiz dedi. Rahim.kalinlasmiş dedi. Ögleden sonra sonuclara baktı. Dış gebelik olabilir dedi..gecikmenin 13.günündeyim hic de kanamam olmadi. Yarin tekrar alttan muayene olmak icin randevu aldim..bu durumu yaşayanlar var mi. Lutfen yardimci olun lutfen. Tecrubelerinizi yazin

Herkese hayırlı günler.

Doktor ultrasonla bakti kese yok dedi. Ama tüplerind temiz dedi. Rahim.kalinlasmiş dedi. Ögleden sonra sonuclara baktı. Dış gebelik olabilir dedi..gecikmenin 13.günündeyim hic de kanamam olmadi. Yarin tekrar alttan muayene olmak icin randevu aldim..bu durumu yaşayanlar var mi. Lutfen yardimci olun lutfen. Tecrubelerinizi yazin
Değerleriniz bir yükselip bir artmamış. Kimyasal gebelik de olabilir. Değerleriniz düşmeye devam ederse kimyasal gebeliktir büyük ihtimalle

5+1 günlük hamileyim alttan ulstrasonla gorunur degul mi
Muhtemelen görünür tam olarak bilmiyorum. Ama beta hcg bir yükselip bir düşerse dış gebelik diye biliyorum. Sizin düşüşten sonda tekrar yükselirse dış gebelik düşünülebilir. Eğer düşmeye devam ederse kimyasal gebelik olur.

Muhtemelen görünür tam olarak bilmiyorum. Ama beta hcg bir yükselip bir düşerse dış gebelik diye biliyorum. Sizin düşüşten sonda tekrar yükselirse dış gebelik düşünülebilir. Eğer düşmeye devam ederse kimyasal gebelik olur.
385 den 383 olmuş. Ben hala normak gebelik icinde biraz umutluyum.cunku kanamam yok. Doktir hala kan tahlili istiyor

385 den 383 olmuş. Ben hala normak gebelik icinde biraz umutluyum.cunku kanamam yok. Doktir hala kan tahlili istiyor
Beta hcg düştükten sonra normal gebelik olması zor sanırım. Sizi hiç üzmek istemem. Doktorun kan tahlili istemesinin nedeni dış gebelik olup olmadığını netleştirmek içindir. Umarım tekrardan yükselir.

Evet evet yarin muayenem var sizce alttan ulstrason ile gorunur mu. 5+2 olucam yarun
Umarım belli olur ama bu konuda bilgim yok. Ben sadece beta hcg ile dış gebelik tanısını biliyorum. O yüzden dedim. Sizin değer sürekli artmış bir şekilde. Sonra 2 birim düşmüş. Bu dalgalanma devam ederse dış gebelik tanısı konulur.

Lütfen bilgisi olan kimse yok mu? Tecrübesi olan kimse yok mu
Net dış gebelik. Beta bir kere düştüyse umutlanmak anlamsız oluyor. Artacağına düşmesi sağlıksız gebeligi gosterir. O gebelik saglikla devam etmez ne yazık ki. Düşüp tekrar yükselmesi dış gebeligi gösteriyor. Beklemek canınıza kastedmekten baska birsey değil ne yazık ki

Net dış gebelik. Beta bir kere düştüyse umutlanmak anlamsız oluyor. Artacağına düşmesi sağlıksız gebeligi gosterir. O gebelik saglikla devam etmez ne yazık ki. Düşüp tekrar yükselmesi dış gebeligi gösteriyor. Beklemek canınıza kastedmekten baska birsey değil ne yazık ki
Dis gebelik degilmis..sagliksiz bir ic gebeljm.gelismedigi icin. Kurtaj oldum

Dis gebelik degilmis..sagliksiz bir ic gebeljm.gelismedigi icin. Kurtaj oldum
Peki düştümü degerleriniz. Benim değerlerim de sizin gibi düşüp yukseldi diş gebelik dediler yine. İnsallah sizin ki gibi olur benim de durumum. Kötünün iyisi çünkü. Cok gecmis olsun

Peki düştümü degerleriniz. Benim değerlerim de sizin gibi düşüp yukseldi diş gebelik dediler yine. İnsallah sizin ki gibi olur benim de durumum. Kötünün iyisi çünkü. Cok gecmis olsun
Yok dusmedi. Yavas yavas yukseldi. En son 466 oldu. Kürtaj oldum. Diğer gun hemen 183 e düştü. Yani saglkksiz ic gebelikmis. Kürtajdan sonra %15 dusmesi gerekiyormis. Yoksa dis gebelikmis. Cok şükür düştü benimde.

Herkese hayırlı günler.

Anlamadim ben simdi bi kere deger 2000 leri gormeden ultrasonda bebek gorunmez doktoe bunu soylemedi mi size gidipte bosuna alttan muayne olmayin.Ikincisi son iki hcg niz ayni hastanedemi kan verdiniz.

Merhaba bende dis gebelik geçirdim aynı senin gibi oldum hatta ben daha erken yakaladım 32 çıkmıştı ilk beta sonra yükselip düştü kürtajla kalinlasan rahmi inceltiler ilaç tedavisi yaptı iğne vurdu 2 günde bir beta verdim iğne sonrası düştümu dusumedi mi diye 4 ay da anca sıfırı bulduk

X