Dış gebelik mi düşük mü yapıyorum

srycilek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2020
36
9
32
Benim kanamam leke şeklinde başlayıp kırmızıya dönmüştü adet gibi çevirmişti. Ameliyat olana kadar devam etti pıhtı şeklinde kanamam. Ağrım vardı belde ve rahimde. Hatta büyük bir parça bile düşürmüştüm düşük sandım vs. Kanamam hiç azalmamıştı ve değerlerim gayet düzgün 2 katı artıyordu
Aynı durumdayım senin hamileliğin devam ettiği canım

SiyahPapatyaa

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
1.865
2.186

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :64.7 Kg. Şimdiki Kilom :64.7 Kg.

SiyahPapatyaa

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
1.865
2.186
Çok geçmiş olsun @sarıpapatya artık dua ederken tüm isteyenlere nasip et Allah’ım diye ediyorum.İnşallah tez zamanda kavuşursun
Çok sağol S srycilek ben de hep öyle dua ediyorum herseyde bi hayır vardır Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :64.7 Kg. Şimdiki Kilom :64.7 Kg.

bzeynep0

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
130
38
Ben iki defa dış gebelik geçirdim. İkisinde de değerlerim az az yükseldi ama ikiye katlanmadı yada inip tekrar çıkmadı.. İkisindede rahimde keseye benzer birşey görünmedi. İlkinde hiç kanama olmadı diğerinde az az ama bitmeyen kanamam olmuştu..
Rica etsem yanıtlayabilir misiniz, değerlerim az arttı derken, hatırlıyorsanız sakıncası yoksa söyleyebilir misiniz? Mesela pazartesi 520 cuma 1900 benimkiydi. Kese görünmedi ben de şüpheleniyorum, 2 günde 1 tam 2 katı artmamış benimki. Sizinki de bunun gibi miydi yoksa daha düşük artış mıydı? Yardımcı olursanız çok sevinirim

aysesahra

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
1.891
3.268
43
Rica etsem yanıtlayabilir misiniz, değerlerim az arttı derken, hatırlıyorsanız sakıncası yoksa söyleyebilir misiniz? Mesela pazartesi 520 cuma 1900 benimkiydi. Kese görünmedi ben de şüpheleniyorum, 2 günde 1 tam 2 katı artmamış benimki. Sizinki de bunun gibi miydi yoksa daha düşük artış mıydı? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Benimki mesela pazartesi 500 ise çarşamba 750 .. Yani bir gün arayla bakılmıştı benim kanıma..