Dış gebelik sıfırlandıktan sonra hala tüpte sancısı olan var mı?

Azizinsan

İnsan insan derler idi insan neymiş şimdi bildim..
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
980
1.706
Merhaba kızlar bende bir dış gebelik serüveni yaşadım 1 hafta önce değerlerim sıfırlandı, 1 doz metothexat vuruldum. Sol tüpümde tespit edilmişti. Birkaç gündür ara ara sol tüpüm sızlıyor, sizde de sancı oldumu bittikten sonra?

Merhaba kızlar bende bir dış gebelik serüveni yaşadım 1 hafta önce değerlerim sıfırlandı, 1 doz metothexat vuruldum. Sol tüpümde tespit edilmişti. Birkaç gündür ara ara sol tüpüm sızlıyor, sizde de sancı oldumu bittikten sonra?
Canım dış gebelik olduğu nasıl anlaşıldı ? Kürtaj oldun mu ? Değerin kaçtı ?

Bende 20 gün önce dış gebelikten dolayı iğne vuruldum bı doz aynı şekilde ağrım var özellikle yürürken batma şeklinde bı ağrı oluyor

Bende 20 gün önce dış gebelikten dolayı iğne vuruldum bı doz aynı şekilde ağrım var özellikle yürürken batma şeklinde bı ağrı oluyor
Merhaba bende ayni durumdayım. Cuma yine batma gibi oldu dün gecede olunca sabaha kadar uyumadım. Siz ne yaptınız. Doktora filan gittiniz mi

Merhaba bende ayni durumdayım. Cuma yine batma gibi oldu dün gecede olunca sabaha kadar uyumadım. Siz ne yaptınız. Doktora filan gittiniz mi
Aynen doktora gittim normal olabilir ağrı dedi enfeksiyon var mı diye baktı yoktu o da .benim şuan ağrım geçti adet olmadım daha onun bı gerginliği var

Merhabalar, ben doktora mesaj attım olabilirmiş arkasından çok sancılı adet oldum bugün 3. Günü ağrılarım geçti. Sanırım ilk adeti beklemek gerekiyor. Adet öncesinde göğsüm ve koltuk ağrım çok acıyordu biraz hafifledi ama hala ağrıyor. Büyük ihtimalle hormonlarla alakalı hepsi.

Bhcg değerim önce düzensiz arttı sonra aniden kanamalı düştü sınra tekrar arttı canım. 600 gibi bir değerdi

Merhaba, bende dış gebelik geçiriyorum sol tüpümde benimde. 2. Kere 100 mg lik iğne vuruldum daha bi haftadır yeni düşüyor 230 daydı geçen hafta değerlerim cumartesi tekrar kan vericem bakalım ne çıkıcak cok merak ediyorum. Şuan wc ye girdğimde kramplı sancılı geçiyor hep hala zorlanıyorum

Geçecek canım inşallah. Biraz sancılı oluyor ama çok artarsa mutlaka doktora danış

Merhaba, bende dış gebelik geçiriyorum sol tüpümde benimde. 2. Kere 100 mg lik iğne vuruldum daha bi haftadır yeni düşüyor 230 daydı geçen hafta değerlerim cumartesi tekrar kan vericem bakalım ne çıkıcak cok merak ediyorum. Şuan wc ye girdğimde kramplı sancılı geçiyor hep hala zorlanıyorum
Çok şiddetli sancın olursa mutlaka doktora haber ver

X