Dış gebelik şüphesi.

Melikesahn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
106
31
pazar günü 107 Çıktı kan testinde hamileyim dedim ama önceki gebeliğimden düsüktü biraz akşam bel bacak kasık ağrısı oldu ve kanama oldu pazartesi sabah kahverengi kanamam oldu beta hcg yaptırdım 148 akşam 178 çıkan beta hcg bugün de doktora gittim vajinal muayene yaptı sol tarafta kese olduğunu kese bozulmuş olduğunu dış gebelik olabileceğini söyledi. Ama bekle dedi . Bir daha beta verdim ben verdiğim beta yarın çıkacak bana doktor gördüğümüz şeyin Sağlıklı olup olmadığını görmem gerek diyor dış gebelik belli değil diyor sol tarafımda bel kasık ta sızlama var sadece pazar kanamam oldu bugüne kadar olmadı sağ tarafta da kasık var ama genelde sol taraf agrıuor adet acısı gibi ve sızlama var kesesi bozulmus olupta gebelik düşürmeden sonlandıran varmı. Lütfen yazın 🙏

pazar günü 107 Çıktı kan testinde hamileyim dedim ama önceki gebeliğimden düsüktü biraz akşam bel bacak kasık ağrısı oldu ve kanama oldu pazartesi sabah kahverengi kanamam oldu beta hcg yaptırdım 148 akşam 178 çıkan beta hcg bugün de doktora gittim vajinal muayene yaptı sol tarafta kese olduğunu kese bozulmuş olduğunu dış gebelik olabileceğini söyledi. Ama bekle dedi . Bir daha beta verdim ben verdiğim beta yarın çıkacak bana doktor gördüğümüz şeyin Sağlıklı olup olmadığını görmem gerek diyor dış gebelik belli değil diyor sol tarafımda bel kasık ta sızlama var sadece pazar kanamam oldu bugüne kadar olmadı sağ tarafta da kasık var ama genelde sol taraf agrıuor adet acısı gibi ve sızlama var kesesi bozulmus olupta gebelik düşürmeden sonlandıran varmı. Lütfen yazın 🙏
Canim ben su an dis gebelik tedavisi goruyorum 9 aralikta 91 betahcg ile gebeligimi ogrendim 2 gun sonra 207 sonra 400 kusur derken 1169 a kdr geldik doktor kese icin 3000 civarini bekleyelim sen ara ara beta ver dedi 39 yasinda oldugum icin risk var die 2 gunde bir devam ettim 1401 ve 2 gun sonra da 1.745 olunca doktor ultrasonda bakti ve kese goremedi degerlerin kotu sagliksiz bir gebelik dedi kanamam hic olmadi sol kasigimda agri vardi hep ve kurtaj oldum rahimin kalin dokusunu temizledi doktor ve evet kese yok teshis dis gebelik ve kemoterapi ignesi oldum ilk doz sonrasi 4. Gun deger 3.450 ye yukseldi bugun 2. Doz oldum eger dusmezse ameliyat olucam:KK43:

Allah yardımcın olsun kanamam varmı bende keseyi gördü bozulmuş dedi sadece sol da ağrı var sızlama gibi sadece

Bende keseyi gördü ama kese bozulmuş dedi sağlıklı sağlıksız mı diye bekleyeceğiz dedi

Benimde öyle ara ara şimdi de 816 olmuş beta pazartesi 178 di progestron 10.3 çıkmış

Bende hamile olduğumu yeni öğrendim. Bir kez su damlası kadar küçük kanamam oldu. Ama karnımın altında ağrı var. Dış gebelik olabilir mi ?

Allah yardımcın olsun kanamam varmı bende keseyi gördü bozulmuş dedi sadece sol da ağrı var sızlama gibi sadece
Kanamam olmadi cnm kurtaj oldugum icin 2. İgneden sonra deger 3452 den 3246 ya dustu bugun 4. Gun 2235 e dustu persembe yine kan vericem doktor bakicak yalniz cok sancim oluyo gaz sancisi ve sol kasikta ve karinda agri var dayanilmayacak gibi degil ama siddetli regl sancisi gibi sanki sokulemiyomus gibi:KK43:

Bende hamile olduğumu yeni öğrendim. Bir kez su damlası kadar küçük kanamam oldu. Ama karnımın altında ağrı var. Dış gebelik olabilir mi ?
2 gunde bir beta baktir canim mutlaka beta degerinin duzenli en az %60 artmasi gerek 1500 civari alttan 3000 civari da karindan ultrasonla kese gormesi gerek doktorun benim sol kasiktaydi hep agrim ve beta degerim 2 kati artmadi

2 gunde bir beta baktir canim mutlaka beta degerinin duzenli en az %60 artmasi gerek 1500 civari alttan 3000 civari da karindan ultrasonla kese gormesi gerek doktorun benim sol kasiktaydi hep agrim ve beta degerim 2 kati artmadi
Bugün sağlık ocağında baktım yarın çıkacak pazar günü 400 du benim bel ve karın ağrım var ☹️ ilk gebeliğim

Bugün sağlık ocağında baktım yarın çıkacak pazar günü 400 du benim bel ve karın ağrım var ☹️ ilk gebeliğim
Kotuyu dusunme sakin ol kuzum benim de ilk gebeligimdi ama yasim 39 oncelikle herseyin hayirlisini nasip etsin rabbim bak mesela bende bel agrisi olmadi hic dis gebelikte kasik agrisi belirgin oluyor sanirim sol kasigimda baski hissediyodum karnimda tuhaf bi siskinlik vardi sanki 5 aylik hamileymisim gibi cok fazla gaz sancim oldu Gebelikte bel agrisi cok yaygin cnm hic kotuyu dusunme olur mu degerin insallah Allah in izniyle artmis olacak yarin yaz olur mu burdan❤️🙏🧿

İnşallah ya çok teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyin🥰💐🤰☁️. Sabah gebelik testi yaptım oda silik çıkıyor hep adetimi 5 gün geçti hakkımızda hayırlısı artık tabiki de çıkar çıkmaz yazarım😊

X