Dış Görünüşün her şey olduğu gerçeği...

denizaslim

Fenomen
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
3.352
13.457
Her şey değildir ama hiçbir şey de değildir.nitekim; dış görünüşünle buyur edilir
karakterinle uğurlanırsın sözü tam olarak her şeyi anlatıyor. ''dış görünüş önemli değil kalbi güzel olsun'' gibi ütopik şeylerle insanların kendilerini kandırdığını düşünüyorum. hele ki zamanımız ilişkilerinin insan statüsü üzerine kurulduğunu düşünürsek. fikirlerinizi merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim kızlar
Dış görünüşe önem verilmese. Tıp biliminde plastik cerrahi en çok tercih edilen alan olmazdı. Dünya artık maaleef yüzeysel...

Dış görünüş, mutlu bir görünüş, ınstagramdaki hayalin ötesindeki hayatlar vs vs... Artık evimiz, arabamız,tenimiz hep mükemmel ve hep lüks olmalı algısı yaratılıyor ve insanlar artık karakterine önem falan vermiyor birbirinin. Işıltısı olsun yeter...

Ruhum Buruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.822
7.803
32
Her şey değildir ama hiçbir şey de değildir.nitekim; dış görünüşünle buyur edilir
karakterinle uğurlanırsın sözü tam olarak her şeyi anlatıyor. ''dış görünüş önemli değil kalbi güzel olsun'' gibi ütopik şeylerle insanların kendilerini kandırdığını düşünüyorum. hele ki zamanımız ilişkilerinin insan statüsü üzerine kurulduğunu düşünürsek. fikirlerinizi merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim kızlar
Dışını beğenmediğim adamin içini de merak etmem🙃

Caillou35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
93
55
31
Dış görünüş gerçekten de herşeydir.Diğer tüm söylenenler kandırmacadan başka bir şey değil.Kimse gidip de bir çirkine aşık olmaz.Çirkin olunca karakter vs merak edilmiyor.

Deryagnay

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2020
327
245
28
Ben eşimle ilk tanıştığımda beğenmemiştim pek ama tavırları falan çok güzeldi. Benden hoşlanıyordu ama ısrarcı değildi, kendi içinde yaşadığı bir buğlem vardı. Bu beni etkiledi ve bir anda aşık oldum. Bir senedir evliyiz ve bebek bekliyoruz. Şuanda benim için en yakışıklısı o, başkasını hayal bile edemiyorum. O kadar çekici ki... Dış görünüş tamamen sizin bakabildiğiniz kalp gözüne ve o insanın dışına yansıtabildiği güzellik kadardır.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-08-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 200 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık doğum anındaki yapısını aldı ancak henüz daha küçük. Nadir istisnalar dışında bebeğinizin harektlerini hisetmeye başlamamış olmalısınız. Bebeğinizin yeni oluşan kasları henüz çok zayıf ve rahmim zorlukla genişledi. Bebeğinizin yeri hala kalça çerçeveniz içinde. Bebeğinizin bağırsakları gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın