Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

sağlık açısında radyasyon aldığımızdan dolayı pek önerilmiyor eğer sigara içiyor sanız tavsiye etmem karbonat haftada bir sefer kolanın:spor:

Kullanılan beyazlatma tekniğini mutlaka sorun. Bazıları modası geçmiş ve zararlı kimyasallar. Bazıları ise tamamen güvenli. Ben kendime yaptırdım ve inanılmaz doğal oluyor iyi uygulandığında.

Kizlar Benim Bir Sorunum Var.ne Yaparsan Yapayim Dişelrim Istediğim Gibi Beyazlamiyor.birçok Beyazlatici Denedim Am Etkisini Görmedim.bir Diş Hekimne Gitsem Ne Kadar Bir ücret Tutar Onuda Bilmiorum.yardimci Olursaniz Sevinirim..
Gano Excel'in diş macununu denediniz mi? İlgilenirseniz yardımcı olabilirim. 🤗

Kizlar Benim Bir Sorunum Var.ne Yaparsan Yapayim Dişelrim Istediğim Gibi Beyazlamiyor.birçok Beyazlatici Denedim Am Etkisini Görmedim.bir Diş Hekimne Gitsem Ne Kadar Bir ücret Tutar Onuda Bilmiorum.yardimci Olursaniz Sevinirim..
diş taşını bir çok özel klinik ücretsiz yapıyor, beyazlatma için ise bir kaç yöntem var, lekeleri çıkarmak için mor yada lacivert bir malzeme kullanıyorlar dönen bi diş fırçası gibi bişeyle uyguluyorlar çok ucuz olduğunu düşünüyorum benden ücret bile almadılar dolgudan sonra kendi yaptı. diş beyazlatmayı sorunca doktor çok ciddileşti, herkesin diş rengi kendi vücudu onu nasıl üretiyorsa öyledir, beyazlaması nasıl mümkün olabilir dedi, kazıyolarmış dış kısımdan ama dişin ne renkse o renktir ben kazısam sadece lekelerin gittiği için temizlenmiş olur dişin ne renkse o renk kalacak begenmeyenler kaplama yaptırıyorlar dedi

X