Diş kisti amaliyati

Baderos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2021
4
2
38
Slm arkadaşlar diş dr gittim tesadüfen dis kisti olduğunu cerrahi müdahale gerektiğini söylediler böyle bir sorunla karşılaşıp yaptıran arkadaşların tecrübelerini aktarmalarını rica etsem şimdi den çok tşk ederim

Slm arkadaşlar diş dr gittim tesadüfen dis kisti olduğunu cerrahi müdahale gerektiğini söylediler böyle bir sorunla karşılaşıp yaptıran arkadaşların tecrübelerini aktarmalarını rica etsem şimdi den çok tşk ederim
çok geçmiş olsun ben öyle bir sorunla karşılaşmadım ama araştırmakta fayda var. inşallah sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz

Ben yaptırdım çok rahat bı operasyondu

Cok gecmis olsun ağrı şişme oldumu peki kemikle berabermi aldılar
Hayır sadece minik bir makasla kit kit kistli bölge kirpildi
Dişimin dipinde biyerlerse olduğu için haliyle dişim yerinden kaldırıldığı için dissiz kaldım tabi ..
Ama yirmilik diş zaten, çok önemsenecek bişey değil

Ben yemek yiyemez hallere gelmiştim 8-10 kilo verdim filan, iyiki alındı Ve gerçekten acısız bir islemdi

Cevabın icin teşekürler ben ameliyat oldum kist dediler oda değilmis kücük bir dis köküymüş onuda taaa dibine kadar kemikle beraber kesmiş ben böyle olsun tahmin etmiodum o kemik yerini doldururmu kesilen canim fikrin varmi böyle bisey

X