Diş sorunu

blackwolfied

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
48
52
34
Merhaba anneler.Oğlumun disleri cikmaya basladi baslayali dis sorunu yasiyoruz maalesef😐ilk disleri cikti hemen lekelenmeye basladi fircalasakta hic gecmedi curumeye basladi azi disleri😐simdi sut disleri cikti yenileri geldi hergun fircalar mutlakaa ama bu disleride simsiyah olduu😐pandemiden dolayi.hastanelere gitmek istemiyoruz boyle bi durumla karsilasan varmi☹

Merhaba anneler.Oğlumun disleri cikmaya basladi baslayali dis sorunu yasiyoruz maalesef😐ilk disleri cikti hemen lekelenmeye basladi fircalasakta hic gecmedi curumeye basladi azi disleri😐simdi sut disleri cikti yenileri geldi hergun fircalar mutlakaa ama bu disleride simsiyah olduu😐pandemiden dolayi.hastanelere gitmek istemiyoruz boyle bi durumla karsilasan varmi☹
Malesef benim oğlumuzda öyle...
Hergün fırçalıyor fakat yine de çürüdü 4 tane çürük var . Siyah değil ama lekeli kahverengi ..
Birçok özel hastaneyi aradım diş bölümü yok, devlet hastaneleri de sıra vermiyor. Ben de diş kliniğine götüreceğim haftaya.

Hergün fırçalıyor fakat yine de çürüdü 4 tane çürük var . Siyah değil ama lekeli kahverengi ..
Birçok özel hastaneyi aradım diş bölümü yok, devlet hastaneleri de sıra vermiyor. Ben de diş kliniğine götüreceğim haftaya.
Benim bulundugum yerde ilce,kucuk bi hastane var ordada cocuklara bakmiyorlar.Kucuk bebegimde var suan hastaneye gitmem cok zor.Pandemi yokken ozele goturdum 4 azi disine dolgu yaptilar.1 tanesi dustu.Simdi yeni cikan disleride boyle lekelenince cok korkuyorum.

Doktorunuzun onerilerini paylasirmisiniz benimle rica etsem.

Tabiki daha önce götürdüğümde araştırma hastanesinde narkozla işlem yapılacak normal hastanelerde olmaz dediler . Bakalım kliniğe götüreyim ne diyecekler ona göre sizi de aktarırım.
Merhaba çocuğunuzu kliniğe goturecektiniz diş icin goturebildinizmi acaba merak ettim

X