Diş Teli için Ortodonti Önerisi

Sensiole

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2021
1
1
31
Arkadaşlar Merhaba 27 yaşındayım. alt dişlerim oldukça eğri ve fırçaladığımda tamamen temizlenmediği için sürekli olarak diş eti iltihabına sebep oluyor. diş teli için geç kalınmış mıdır bilmiyorum ama daha önce yaptıran ve İstanbul da ortodonti önerisi olan arkadaşlar var mı? hem ilgili hem de piyasaya göre çok uçuk rakamlar istemeyecek bir yer olursa çok iyi olur. şeffaf plak veya şeffaf diş teli taktırmak istiyorum ama doktorun yönlendirmesi çok önemli.

Canım şeffaf plak ile şeffaf diş teli arasında ciddi anlamda fiyat farkı vardır eğer metal diş teli düşünürsen en uygun fiyata o gelir. Yani durumun yoksa bu seçenekleri ele. İstanbul avrupa yakası içinse şuraya bakabilirsin. Diş teli fiyatları hakkında. Tek çene olursa 4-5 bin metal çift çene olursa 10 bin civarında şu an ücreti. Yapan ortodontist deneyimi önemli. birde bazı sitelerde bilerek fiyatı ucuz yazıyorlar seni çekmek için aldanma. İyi bir klinik ve ortodontist şart yoksa eski haline gelme durumuda oluşabilir.

3 sene önce tek üst çene 3000 TL 'ye İstanbul Anadolu yakasında yaptırdım tavsiye üzerine gitmiştim direk anlaştım ama daha önce bir yere fiyat sordum 4500 demişti piyasaya göre daha uygundu ben memnunum şuan Ortodontis. Çiğdem Demircan'a gittim doktorlar sitesinden bakabilirsiniz uzmanların profillerine İstanbul ortodontis konusun da oldukça zengin bir bölge gidip ön görüşme yapabilirsiniz damla. Size tavsiyem metal diş teli sonucu diğerlerine göre daha iyi görünüm olarak çok hoş olmasada daha içe yatan bi tedavi .

X