Dişeti tedavisi ve fiyatlari

Dilberorhan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2017
6
3
35
Arkadaslar disetlerim iltihapli sallaniyor kaymalar ve kemik kayiplari var bgn bi dra gittim disetlerime komple diseti ameliyati ve kemik tozu yerlestirilmesi gerektigi soyledi ve 2 kerede dis tasi dis temizligi yapilmasi gerekiyor dedi.On ust dislerede lazerle tedaviyi uygun gordu.Ucret olarak 5000 tl dedi sizce fiyat nasil yaptiran arkadaslardan bilgi almak istiyorum.

Şuan diş yaptırıyorum
Ön iki dişim yok zirkon köprü yapılacak 4 adet ön diş ve bir kanal tedavi toplam 3.350 tl ödeme yapacağım 3 ay sonrada bir implant yaptıracağım oda 2.750 tl
Alt taraftan da 7 köprü var ama onlar porselen olacak 3.000 tl de onlar tutar sanırım
Iste durum bu sen karar ver pahali mi değil mi diye
Ama sakın ihmal etme tedavini ihmal ettiğim için ön iki disimden oldum maalesef

Valla ben diş eti çekilmesi için ameliyat mı denir bilmiyorum ama
Damağımdan parça alıp ön alt dişimin etine dikmişlerdi, bundan 5 sene önce falan banada 2000 falan mal olmuştu.

Şuan diş yaptırıyorum
Ön iki dişim yok zirkon köprü yapılacak 4 adet ön diş ve bir kanal tedavi toplam 3.350 tl ödeme yapacağım 3 ay sonrada bir implant yaptıracağım oda 2.750 tl
Alt taraftan da 7 köprü var ama onlar porselen olacak 3.000 tl de onlar tutar sanırım
Iste durum bu sen karar ver pahali mi değil mi diye
Ama sakın ihmal etme tedavini ihmal ettiğim için ön iki disimden oldum maalesef
Fiyat iyi sanirim

Komple agizimi yaptiriyor bu fiyata ve hangil ilde semtte yaptiriyor acaba?
Yani dikiş attırıyor o dış eti ameliyatı dediğim o. Küçük bir il büyük illerden değil :) buyuksehirde yasamiyorsaniz özelden yazarım yine isterseniz hangi il hangi doktor vs diye

Dis eti cekilmesi ile ilgili dis etleriniz duzelecek bir tedavi yapildi ise
Doktor adi ve adresi bana yazabilirmisiniz cok ihtiyacim olcak

Valla ben diş eti çekilmesi için ameliyat mı denir bilmiyorum ama
Damağımdan parça alıp ön alt dişimin etine dikmişlerdi, bundan 5 sene önce falan banada 2000 falan mal olmuştu.
Merhaba benimde ön iki dişimde aşırı çekilme var. Doktorum damaktan doku alıp önlere dikecez dedi. Siz memnun kaldınız mı?üzerinden 5 yıl geçmiş sanırım ama çekilme falan durdu mu ve sallanıyor mu artık

Arkadaslar disetlerim iltihapli sallaniyor kaymalar ve kemik kayiplari var bgn bi dra gittim disetlerime komple diseti ameliyati ve kemik tozu yerlestirilmesi gerektigi soyledi ve 2 kerede dis tasi dis temizligi yapilmasi gerekiyor dedi.On ust dislerede lazerle tedaviyi uygun gordu.Ucret olarak 5000 tl dedi sizce fiyat nasil yaptiran arkadaslardan bilgi almak istiyorum.
Valla dişçiler çok pahalandı. İnanılmaz pahalı. Dolarla enflasyonla derken uçtu da uçtu. Bence iyi bile söylemişler

Merhaba arkadaslar benimde onden alt 2 tane disimde dis eti cekilmesi var ve dis eti cekilen dislerim ayrik lutfen bana istanbulda iyi bir dr onesir yapabilirmisiniz benim dis eti cekilmem tartardan sonra oldu araya pandemi girince hic bise yapamadik ama simdi tedavi olmm lazim dr oneri olan varsa ozellikle avrupa yakasi icin soylrseniz sevinirim

X