district9

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
district9-poster.jpg

hayatımda izlediğim en gerçekçi bilim kurguydu herhalde, acaba mı, olur mu dedim

Son düzenleme:
ben ızledım ama özellıkle 1.cd hıc hoş deıldı. sankı dalga gecılmış gıbıydı. garıp geldı

filmden ziyade sosyal belgesel gibiydi, zaten rutin bilim kurgulara benzemiyordu

Neill Blomkamp dök-tür-müş! çok çok çok beğendim inanılmaz güzel bir film. yıllardır uzaylılarla ilgili film yaptılar kimse bu açıdan bakmamıştı, insan da izlerken "hakkaten ya böyle bişey olaiblir" diyor, bilimkurgu kimliğinden sıyrılmış bence gayet realistik olmuş :lepi: hele bazı sahneleri çok etkiledi beni on numara diyorum :asigim:

ben izledim çok beğenmedim ,sosyal konulu yapmaya çalışmışlar,ama biraz komedi olmuş ve bu yüzden verilmesi gereken mesajı yanıltmış gibi duruyor.pek hoşuma gitmedi.

ben beğenmedim ama imdb puanı bayağı yüksekti baktığımda 8 küsürdü şaştım kaldım

guzel bir filmdi.. normal uzayli filmlerinden bambaska..bu hali icin bile begendim..

Neill Blomkamp dök-tür-müş! çok çok çok beğendim inanılmaz güzel bir film. yıllardır uzaylılarla ilgili film yaptılar kimse bu açıdan bakmamıştı, insan da izlerken "hakkaten ya böyle bişey olaiblir" diyor, bilimkurgu kimliğinden sıyrılmış bence gayet realistik olmuş :lepi: hele bazı sahneleri çok etkiledi beni on numara diyorum :asigim:

valla neden olmasın, hazır marsta ve ayda su bulunmuşken, azınlık olabilir başımızakaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
valla neden olmasın, hazır marsta ve ayda su bulunmuşken, azınlık olabilir başımızakaydirigubbakcemile3

kız yazık yaa onlara, öyle bişey olursa biz türkler olarak misafirperverliğimizi gösteririrz yedirir içirir yatırırız valla hele o küçük yelek giyen ufaklık gibi bişey olursa ben sıkarım severim onuuu :asigim:

kesinlikle çok güzel bir filmdi, hareketli kamera belgesel tadında çekimler,
bilim-kurgu sevenler kaçırmasınnn

X