DİYABET HASTALARI NASIL KILO ALIR

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.546
729
33
ANNEM DİYABET HASTASI UZUN ZAMANDIR HAP KULLANIYOR. 3 AY ÖNCE DOKTORA GITTGINDE SEKERIN YUKSEK SANA INSİLİN YAZALIM DEDI AMA ANNEM IGNE YAPAMAM KORKARIM DEDIGI ICIN DOKTORU TEKRAR HAPLARA DEVAM ETMESINI SOYLEDI. BIR AYDIR DUZENLI ICMIYOR ILACLARNI DUN GECE 400 E CIKMISTI SEKERI VE COK ZAYIFLADI 7-8 KILO VERDI. SIMDI DUZENLI ICECEK ARTIK. CALISIYOR AYNI ZAMANDA. SEKERI DUZENE GIRINCE MI KILO ALIR YADA ACABA BALIK YAGI ALSAMMI DOKTORA MI SORMAK GEREKIYOR BILEMEDIM YA COK UZULUYORUM ANNME YANINDA DA DEGILIM EVLIYIM FARKLI BIR ILDEYIM. TECRUBESI OLANLAR ACABA YAZABILIRMI YANI BOYU 165 KILOSU 55 OLMUS SIMDI. BALIK YAGINI KULLANSAK YARARI OLURMU ACABA ..

annenizin öncelikle hastalığının ciddiyetine varması ve kafasına göre hareket etmemesi lazım. şakaya ihmale gelmez bi felç iner, bi anda gözleri kör olur ne olduğunu bile anlamaz. doktor ilaç yeterli gelseydi insülin yazmazdı, benim ailemde şeker haslığı çok yaygındır. insülin iğnesi dediğin kıl kadar iğne, normal iğne değil. iğneden korkarım yapamam denecek bişey değil. sizin bireysel olarak yapabileceğiniz tek şey hastalığın ciddiyetini kafasına sokmak. onun dışında kilosu çok da zayıf değil, kafanıza göre balık yağı da almayın sonradan kilo tutar bünyesi. doktora danışın buralara değil

annenizin öncelikle hastalığının ciddiyetine varması ve kafasına göre hareket etmemesi lazım. şakaya ihmale gelmez bi felç iner, bi anda gözleri kör olur ne olduğunu bile anlamaz. doktor ilaç yeterli gelseydi insülin yazmazdı, benim ailemde şeker haslığı çok yaygındır. insülin iğnesi dediğin kıl kadar iğne, normal iğne değil. iğneden korkarım yapamam denecek bişey değil. sizin bireysel olarak yapabileceğiniz tek şey hastalığın ciddiyetini kafasına sokmak. onun dışında kilosu çok da zayıf değil, kafanıza göre balık yağı da almayın sonradan kilo tutar bünyesi. doktora danışın buralara değil
ınsulın ıgnesı daha mı ıyı haplara gore ben cok soyluyorum ama dıkkatsız davranıyor zaten doktora kontrole gıdecek tekrar ama calıstıgı ıcın sımdı gıdemıyor. Bende annemın bu halıne cok uzuluyorum yemesı cok fazla yok yemeyınce de zayıfladı. cok tesekkur edıyorum sızede. En ıyısı doktora danısmak.

X