Diyanet İşleri Başkanı neden eleştirildi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Erbaş'ı nasıl savundu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

philly

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
4.277
14.453
Her insan mükemmel yaratılmaz imtihan denen bişi var. Bu tür insanların sorgusuz cennete gireceğinide unutmayalım!
Yaratıcının gücünü sorgulayacak en son insansınız. Bı kimsenin haddine değil. Adeletsizlik bir insanın hakkından çalmaktır Allah onları imtihan ve ibret üzere yaratmış olup onları sorgusuz sualsiz cennetine alacaktır. Buda Onun ihsanıdır
He he imtihan. Çocuğunuz sınava girerse ona daha zor soru sorsunlar o zaman, imtihan der geçersiniz.
Siz sorgulamayın zaten, herkes kendi inandığını sorgulama hakkına sahip, ya da inanmadığını eleştirme değil mi.işte herkes madem yaratılmış onu benim dışlamak ne haddime diyor insanlar bilmem farkında mısınız.

Feslegen Kokulu Nane

Durmak, yıkılmaktan önceki son adımdır.
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2018
15.921
37.013
Yanlı kı:) yabancı kaynaktan da yararlanacaksak kadar dil yetkinliğim var diyorum, lütfen komplo teorisi sıkmayın. Bizi haritadan silmek istese adamların bir ayını almaz. Evde kurup kurup inanıyorsunuz :)

İnanın yazacak enerjim yok. Ufak Google aramı yapın haberleri görün.
Siz beni alıntılarınız ben alıntılamadım 😊😊
Ayrıca çok komiksiniz, sıkar onları bizi haritadan silmek. 😏😏
Bir virüs bütün ekonomilerini darma duman etti. Topları tüfekleri silahları işe yaramadı.
Sizin adınıza üzüldüm doğrusu. Yazık (!) TÜRK olarak doğmuşsunuz. Keşke avrupalı olsaydınız. Kendi ülkesine bu kadar düşmanca, ezik gösteren bir söylem olamazdı.
Neyse size iyi günler. 😊😊😊

Azraam1718

Hayat eşimle değişti kızlarımla mükemmelleşti ❤️ ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
6.297
11.363
He he imtihan. Çocuğunuz sınava girerse ona daha zor soru sorsunlar o zaman, imtihan der geçersiniz.
Siz sorgulamayın zaten, herkes kendi inandığını sorgulama hakkına sahip, ya da inanmadığını eleştirme değil mi.işte herkes madem yaratılmış onu benim dışlamak ne haddime diyor insanlar bilmem farkında mısınız.
Çift cinsiyet olunca bi cinsiyetin daha ağır bastığınıda biliyorsunzdur. Ona göre hareket edilir. Her eşcinselde çift cinsiyet değil keyfi yapılıyor

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 109 gün geçti.

philly

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
4.277
14.453
Siz beni alıntılarınız ben alıntılamadım 😊😊
Ayrıca çok komiksiniz, sıkar onları bizi haritadan silmek. 😏😏
Bir virüs bütün ekonomilerini darma duman etti. Topları tüfekleri silahları işe yaramadı.
Sizin adınıza üzüldüm doğrusu. Yazık (!) TÜRK olarak doğmuşsunuz. Keşke avrupalı olsaydınız. Kendi ülkesine bu kadar düşmanca, ezik gösteren bir söylem olamazdı.
Neyse size iyi günler. 😊😊😊

Cehalet böyle bir şey olsa gerek ekonomisi battı dediğin adamların ekonomisi bizimkini ezer geçer. Lütfen kendi adınıza üzülün. Gerçekçi olun ki, bir adım öteye adım atalım da , sonraki aşı bizden gelsin. altı boş özgüvenin bir anlamı yok, ayağının altındaki halı bir kayınca boşluğa düşer insan.

Şimdi ufaktan sokağa çık, ya da eve bak, ilaçları incele, elektronik eşyalara bak, internet denen naneye, telefona, arabana falan, sonra gelip tekrar konuşun.

Feslegen Kokulu Nane

Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2018
15.921
37.013
Ya susuyorum diye kendini alim ulema zannetme
Sübyancılığı neden lanetlemiyor din
6 yaşında çocuğa nikah olur diyor biliyorsun değil mi
Zeydi zeynebi açıkla
Gülsümü ömeri açıkla
Ayşeyi açıkla
Muhamnedden sonra yaşanan aile ve halifeler arasında yaşanan iktidar savaşlarını açıkla
Güzellemelerle değil ama sağlam temellerde açıkla
Kuran dönemin mekke medine sokaklarına yazılmış bir yasa kitabıdır
Günümüzde hiçbir güncelliğide yoktur
Süt anne ile ilgili ayet var
Günümüzde bu ayetin nasıl bir gücelliği var
Cariye var nerede cariye eğer işidli değilsen
Miras hükmü zaten facia
4 kadın yasası var
Size biat etmeyen kadını dövün diye ayet var
Bunu hangi zemine oturtacak tarafsız bir beyin
Önyargılıymış önyargının ne olduğunu sizden iyi kim bilebilir
Neyse senin yüzünden gene banlamayacağım
Bakın siz zaten inanmıyorsunuz. Size neyi neden açıklayayım ki. Tekrar söylüyorum. Bu hükümlerin muhatabı siz değilsiniz. O yüzden sinir yapmanıza gerek yok 😊
Çünkü size bunları zorla yaptıran yok 🤷‍♀️

philly

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
4.277
14.453
Çift cinsiyet olunca bi cinsiyetin daha ağır bastığınıda biliyorsunzdur. Ona göre hareket edilir. Her eşcinselde çift cinsiyet değil keyfi yapılıyor
İki eşi, erkeği ve dişiyi yaratan O’dur. Ölçü konduğu zaman onları nutfeden/zigottan (yaratmıştır).” (Necm, 53/45-46)
Hiç bilmediğiniz bir konu hakkında neden yazıp duruyorsunuz?
Ayet falan yazmak yasak ama o yazdığınız sizi bağlar sizin için önemli. Başkası için değil.

Chuck24681012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
336
428
Ya susuyorum diye kendini alim ulema zannetme
Sübyancılığı neden lanetlemiyor din
6 yaşında çocuğa nikah olur diyor biliyorsun değil mi
Zeydi zeynebi açıkla
Gülsümü ömeri açıkla
Ayşeyi açıkla
Muhamnedden sonra yaşanan aile ve halifeler arasında yaşanan iktidar savaşlarını açıkla
Güzellemelerle değil ama sağlam temellerde açıkla
Kuran dönemin mekke medine sokaklarına yazılmış bir yasa kitabıdır
Günümüzde hiçbir güncelliğide yoktur
Süt anne ile ilgili ayet var
Günümüzde bu ayetin nasıl bir gücelliği var
Cariye var nerede cariye eğer işidli değilsen
Miras hükmü zaten facia
4 kadın yasası var
Size biat etmeyen kadını dövün diye ayet var
Bunu hangi zemine oturtacak tarafsız bir beyin
Önyargılıymış önyargının ne olduğunu sizden iyi kim bilebilir
Neyse senin yüzünden gene banlamayacağım
Herhangi bir dine inanıyor musunuz merak ettim

Azraam1718

Hayat eşimle değişti kızlarımla mükemmelleşti ❤️ ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
6.297
11.363
Hiç bilmediğiniz bir konu hakkında neden yazıp duruyorsunuz?
Ayet falan yazmak yasak ama o yazdığınız sizi bağlar sizin için önemli. Başkası için değil.
Evet beni bağlar ama yaratıcı hakkında böyle konuşamazsınz. Kabul etmiyorsanız kendiniz bilirsiniz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 109 gün geçti.

eFuLim

sürprizlerle dolu hayat...
Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Nisan 2012
6.354
1.672
"lekum dinikum ve liye din"
"Sizin dininiz size benim dinim bana"

.) ali erbaş değil de papaz Thomas Kurz (isim uydurma) bu sözleri sarf etmiş olsaydı alkışlarla tahta çıkarılırdı

.) Avrupa da doğum büyüdüm evlendim ve Türkiye'ye geldim, orada yaşamayan hiç kimse "madem öyle o zaman kalk gel" dememeli müslüman sadece Türkiye de yaşamaz

.) Hz. Aişe annemiz ve diğer küçük yaşta evlenenler, o zaman medeniyet ve kültür farklı idi , kızlar büluğ yaşına geldiğinde yani regl olduğunda evlenirdi

.) o zaman ki insanların 1 değil 3-5-10 eşli olduğunu kadınlara hiç bir değer verilmediğini İslam ile kadın değer kazandığını da bir araştıralım

.) Rabbim gönüllerinizi yumuşatsın gerçekleri görebilmeyi nasip etsin lgbt (IQ+ ne demek ise?) Aile düzeninin, ahlâkın çökmesine sebeb oldugunu görmeyi nasip etsin inşallah

.) Mümin indirilene indirildiği gibi iman edendir "bence sence" demeden

.) Mümin için geçerli bu, inanmayanlar inanmak istemeyenler istina

.) İman ise nasip meselesi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 156 gün geçti.

Feslegen Kokulu Nane

Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2018
15.921
37.013
Cehalet böyle bir şey olsa gerek ekonomisi battı dediğin adamların ekonomisi bizimkini ezer geçer. Lütfen kendi adınıza üzülün. Gerçekçi olun ki, bir adım öteye adım atalım da , sonraki aşı bizden gelsin. altı boş özgüvenin bir anlamı yok, ayağının altındaki halı bir kayınca boşluğa düşer insan.

Şimdi ufaktan sokağa çık, ya da eve bak, ilaçları incele, elektronik eşyalara bak, internet denen naneye, telefona, arabana falan, sonra gelip tekrar konuşun.
Benim gibi bir cahili aydınlattığınız için teşekkür ederim 😊😊😊
Size iyi günler. 👋

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.417
15.776
biri kendini bulundugu bedene ait hissetmiyorsa o insana ne denilebilir ki bilmedigim yasamadigim bir durum oldugundan atip tutmakda sacma geliyor acikcasi bircok doktor bile hastalik kabul etmiyor kendini kadin hisseden erkek bedeninde olan birine veya kendi cinsine ilgi duyan birini zorla toplum tarafindan normal gorulen hayati dayatamazsiniz onlari dislayamazsiniz onlari suc islemisler gibi goremezsiniz ki..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.