DİYARBAKIR BAHÇECİ TÜP BEBEK MERKEZİNDE DUO STİM TEDAVİSİ

sanat08

Art Teacher 🎨
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
137
185
34
Arkadaşlar Diyarbakır bahçeci tüp bebek merkezinde yumurta rezervliği azalan kadınlara Duo STİM diye bir tedavi uygulaması varmış. Duydunuz mu daha önce? Yada yaptıran var mı? 1 ayda 2 sefer yumurta toplama işlemi yapılıyormuş 1-2 gün ara ile. Ve kısa sürede başarı elde ediliyormuş.

Arkadaşlar Diyarbakır bahçeci tüp bebek merkezinde yumurta rezervliği azalan kadınlara Duo STİM diye bir tedavi uygulaması varmış. Duydunuz mu daha önce? Yada yaptıran var mı? 1 ayda 2 sefer yumurta toplama işlemi yapılıyormuş 1-2 gün ara ile. Ve kısa sürede başarı elde ediliyormuş.
Çift(double )stimulasyon yöntemi evet önce büyümüş olgunlaşmış yumurta yada yumurtaları topluyorlar geriden gelen yumurtalarında olgunlaşması için ilac desteğine devam edip olgun hale erişince onlarida topluyorlar..Bircok merkez yapıyor..

Merhaba Siz yaptırdınız mı acaba duo stim?

X