Diyet Günlüğüm

LESA76

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
5.658
7.363
Merhabalar yine yeniden kilo vermeye karar verdim.Yarin başlıyorum.Guncel kilom 73kg. Umarım bu defa olacak inanıyorum.Uc ana öğün ve üç ara öğün beslenme ile hergun Leslie 3mil yürüyüş yapmayı planlıyorum.

Günaydın,sabah 6.30 da bir dilim ekmek az peynir ve bir fincan çay içtim.Ac olmadığım halde eşimle kahvaltı masasına oturunca bu öğünü yiyiyorum.Bu alışkanlığı en kısa sürede kaldırıp kahvaltı saatini daha ileri bir saate cekmeliyim.

Saat 10 00 da,
Bir yumurtadan peynirli omlet,az peynir,bir dilim ekmek ve çayla kahvaltı yaptım.
12 30 da az şekerli Türk kahvesi, birer çorba kaşığı kuruuzum ve leblebi,iki tanede ceviz yedim.
Şu ana kadar 1lt su içtim.

2 lt su içtim.20 dk Leslie egzersiz yaptım.
Akşam yemeğinde,
Bir servis kaşığı taze fasulye
Bir kase yoğurtlu makarna yedim.

Uzunca bir aradan sonra 74 kg ile geldim günlüğüm.bu süre içinde 6 li rakamları gördüm ama yine başa sardım.Hedefim haftada 1 kg olarak başlıyorum.

Kahvaltı 10.00
1.5 dilim kepek ekmeği
1dilim peynir
1 dilim kaşar peyniri
5 tane zeytin
Yarım domates ve salatalık
Cay

Az önce ana öğün yaptım.Aksam yemeği olarak dayanabilir sen çok iyi olacak.
Öğlen 15.15:
1 kepçe susuz patates ve bezelye yemeği
3 çorba kaşığı pilav
Bir kase salata yedim.
Su içmeye devam ediyorum.

Selam günlüğüm,iki ana öğün yemeğe alışmaya çalışıyorum.
Dün ki menümü paylaş madim ,ancak gayet iyiydi di.Ekstra Leslie 5K yaptım.Leslie 3 mil den daha keyifliydi.
Bugün de akşam yemeğini saat 17 .00 da yedim.
İki kaşık pilav
Üç kaşık havuç tarator
7 Tane tavuk kanat yedim,işte bu çok oldu.
Hem fazla geldi, hemde kalori olarakta çokmuş.
Bugün yoğun geçti bu sebeple egzersiz y apamadim.

Merhabalar,uzun bir aradan sonra tekrar burdayım.Kilomda çok bir değişiklik yok.Bu zamana kadar 72 kg yi gorebildim ancak.Bu sabah diyete başlayacaktım ama olmadı.Kahvaltida tost ve malesef çikolata yedim.Gunun devamında dikkat edeceğim.
Şimdilik bol su içiyorum.

X