Diyet günlüğümde fikirlerinizi bekliyorum

dolores_rose

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2020
177
101
Merhaba kızlar benim bu konutu açma nedenim diyet - sağlıklı besllenme kilo verme hakkında çok bilgili olmadığım için acaba yanış yaptığım bişey var mı diye gün gün paylaşmak istiyorum yediklerimi yaptıklarımı sizden ricam bana öneri yada yanşış yaptığım bişey varsa bana bildirirseniz çok sevinirim. Tam 1 ay sınra görğmcemşn düğünü var ve benim çok açırı göbeğim var 6 aylık hamile gibi kollarım falan ince olduğu için hamile sanıyolar sadece göbekten alıyorum😔 Bugün yediklerim: sanah 1 dilim ekmek, yeşillik olarak maydanoz 5 zeytin, 1 dilim peynir. Ben yumurta yiyemşyorum tiksiniyorum nefense 😔. Öğlen: yarım balık uskumru havuç salatası yağsız limonlu akşam: taze fasülye , yoğurt, 1 dilim ekmek

Merhaba kızlar benim bu konutu açma nedenim diyet - sağlıklı besllenme kilo verme hakkında çok bilgili olmadığın için acaba yanıl yaptığım bişey var mı diye gün gün paylaşmak istiyorum yediklerimi yaptıklarımı sizden ricam bana öneri yada yanşış yaptığım bişey varsa bana bildirirseniz çok sevinirim. Bugün yediklerim: sanah 1 dilim ekmek, yeşillik olarak maydanoz 5 zeytin, 1 dilim peynir. Ben yumurta yiyemşyorum tiksiniyorum nefense 😔. Öğlen: yarım balık uskumru havuç salatası yağsız limonlu akşam: taze fasülye , yoğurt, 1 dilim ekmek
Yumurta yiyemiyorsanız sabah dört parmak büyüklüğünde peynir yiyin. Sabah protein az olmuş. Her gün iki kez yeşil çay için. Aralara da meyve ve kuruyemiş eklerseniz metabolizma yavaşlamaz, kabız olmazsınız

Yumurta yiyemiyorsanız sabah dört parmak büyüklüğünde peynir yiyin. Sabah protein az olmuş. Her gün iki kez yeşil çay için. Aralara da meyve ve kuruyemiş eklerseniz metabolizma yavaşlamaz, kabız olmazsınız
Teşekkür ederim önerinşz için dikkate alıcam ☺️

X