Diyet Yapanlarn Mekan:Motivasyon+Grgr

zemus

Ecii
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
3.944
15
37
Evet hanımlar..
diyetteyim ama motivasyona ihtiyacım var.
diyetteyim ama gülmeye ihtiyacım var
diyetteyim ama....................herşey burda
gülelim , eğlenelim :sm_cool:
tüm diyet takımlarını + diyet yapanları burda sohbete davet ediyorum..a.s.

:lepi::lepi::lepi:

irem naz

Canım OĞLUM
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
6.708
16
hayırlı olsun zemus kardeş topiğin...opuyorumnanaktan
ne kaa dikkat çekici olmuş başlığın..vereliniortak

Yasii_

çatlak patlak yusyuvarlak
Pro Üye
20 Mayıs 2009
3.040
89
zemusum canım benim topigin hayıı olsun datlım

ben aslında zayıfımda meraktan bi bakim dedim :roflol::roflol: ne var ne yok deyi e artık burdayız geceleri ölemi kuşum ... zaten gece kuşu olduk çıktık kk sayesinde:enbuyukkk: hadi bakalım diyet topigimizde var artıkın çok şükür allaha zırtımız yere gelmez gayrı ...tekrarda hayırlı olsun şikerim ...

Yasii_

Pro Üye
20 Mayıs 2009
3.040
89
55804_0.jpg

işte son çekindigim resmim işim olmaz benim diyetle felannn

zemus

Ecii
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
3.944
15
37
hayırlı olsun zemus kardeş topiğin...opuyorumnanaktan
ne kaa dikkat çekici olmuş başlığın..vereliniortak
hakka dikkat çekicimi..aynı ben gibi çekici desene..:jeyyar:
zemusum canım benim topigin hayıı olsun datlım

ben aslında zayıfımda meraktan bi bakim dedim :roflol::roflol: ne var ne yok deyi e artık burdayız geceleri ölemi kuşum ... zaten gece kuşu olduk çıktık kk sayesinde:enbuyukkk: hadi bakalım diyet topigimizde var artıkın çok şükür allaha zırtımız yere gelmez gayrı ...tekrarda hayırlı olsun şikerim ...

hadi len zayıfmış..diyet takımlarına bakmaktan gözün pörtlemiş akannehirsenin anam..:dilcikar:

Yasii_

Pro Üye
20 Mayıs 2009
3.040
89
hakka dikkat çekicimi..aynı ben gibi çekici desene..:jeyyar:

hadi len zayıfmış..diyet takımlarına bakmaktan gözün pörtlemiş akannehirsenin anam..:dilcikar:

ne açık veriyin yaaa ..:eek:klava:ben diyet takımını felan bilmiyom hiç öle takımlarla felanda işim gücüm olmaz :roflol:cokacimcoookfistuuukkk kimin vücudum var çok şükür ne kıskanıyom ...alla alla ya ...

Yasii_

Pro Üye
20 Mayıs 2009
3.040
89
ne zamandır aklımdaydı
kısmet bugüneymiş..
bizim neyimiz eksik bilakis fazlamız var:kedi:
bundab kelli burayız artıkım..
vereliniortak

senin eksigin felan yok kuşum fazlan var anacım fazlan ...yani topigw koydugun isme bak sen ..zapuk karı ...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

zemus

Ecii
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
3.944
15
37
ne açık veriyin yaaa ..:eek:klava:ben diyet takımını felan bilmiyom hiç öle takımlarla felanda işim gücüm olmaz :roflol:cokacimcoookfistuuukkk kimin vücudum var çok şükür ne kıskanıyom ...alla alla ya ...

ne fıstığı kıs çam fıstığımı yoksa hormonlu yer fıstığımı...böle yamuk yumuk kocaman..lülülülülülü

Yasii_

Pro Üye
20 Mayıs 2009
3.040
89
ne fıstığı kıs çam fıstığımı yoksa hormonlu yer fıstığımı...böle yamuk yumuk kocaman..lülülülülülü

la allan cezası zemus :eek:klava::eek:klava:ne dalga geçiyon kıı...yer fıstıgı ama yamukundan deel ...düzgün olanından ..