Diyet Yapanlarn Mekan:Motivasyon+Grgr

Hayırlı olsun topiğin..:))

Biz bayağı ağır bir grubuz..Kaldırabilrimi topiğin bizi..
:roflol:

aaa bak şimdi çok ayıp ettin yenacım :eek:klava::eek:klava: bizim neremiz agır anacım millet zayıf biz napalım ...zemuszemuszemuszemus

zemus cummm hayirli olsun topikin datlummm

sağol bidenem hep beklerim bah siizn için açtım bu topiği..
aaa bak şimdi çok ayıp ettin yenacım :eek:klava::eek:klava: bizim neremiz agır anacım millet zayıf biz napalım ...zemuszemuszemuszemus

bakınca kilolu duruyoz emme aslında kilo yok pamık gibiyiz..
ağır gözüki emme fosuz..kaydirigubbakcemile3

Doğru aslında,olaya hiç açıdan bakmamıştım..:)))

Size iyi geceler diliyorum...

Uğrarım artık bende..Gerçi pek ikram falan göremedim ama..Neysssee..
:1closedeyes::roflol:

tamam cnm uğrarım ihtiyacım yok ama her an olabilirr kaydirigubbakcemile3

tşk cnm her okuduğunda amin de o zaman Şeniz

olmaz ihşallah diyete ihtiyacın ..bizimde yok da bakma takılıyoz işte :1closedeyes:

inan her gördügümde amin diyorum ..ihşalla:Saruboceq::Saruboceq:h kabül olur ..

şişko garılar burda mı toplaşiyii
ben gelmem zapzayıf fipfitim allamaasositososito

boncuğum imzandaki dua borçlardan kurtulmak için okuna bir dua ve çok faziletli..alkisalkisalkis
ne güzel yaa çok güzel bir duaa :Saruboceq:
olmaz ihşallah diyete ihtiyacın ..bizimde yok da bakma takılıyoz işte :1closedeyes:

inan her gördügümde amin diyorum ..ihşalla:Saruboceq::Saruboceq:h kabül olur ..
:Saruboceq::Saruboceq:amin cnm inşş
şişko garılar burda mı toplaşiyii
ben gelmem zapzayıf fipfitim allamaasositososito

vayy ecinnili senidemi göreceduk burda cnm görüşemiyoruz uzun zamandır inş iyisindirrropuyorumnanaktan

nen zemıs nirdesin yimedinmi sahuru daha ...ben yedim yaktım bi cigara ezanı bekliyimmm

valla sabahın köründe çocuklar kalkıyo benim bi türlü kk dan çıkasım gelmiyor ...ne oldu bana yaww:nazar::nazar:

pşşşşştttt .....kıssssss....topik sahibi hatun lütfen bi bakarmısınız ...bi çay lütfennn ince belli bardakta olsun ezan okunucak birazdan

X