Diyeti bozdum acill yardıımm

Verda_xxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
36
17
21
Arkadaşlar diyetisyene gidiyorum bana verdiği listeyle 2 haftada 2,5 kilo sadece yağdan kilo verdim. Tabi baya gaza gelmiştim kilo verdiğimi görünce, neyse 2 haftada 2 kilo daha vermem gerekti şimdi ama geçen gün tartıldım diyete uymama rağmen 1 kilo almışım resmen, acaba hareket etmediğim için mi bilmiyorum ama günde 3 litre en az su içiyorum. Kilo aldığımı görünce moralim düştü, sınav haftasıda acayip stresli oluyorum ve psikolojik olarak yemek istiyorum, sonunda dayanamadım evde önüme ne gelirse yedim valla. Şimdi benim 2 haftalık diyetim boşamı gitti? Çok pişmanım ama olan oldu artık 2 hafta sonra diyetisyene gidicem tekrar ve toplamda 4 kilo yağdan vermiş olmam gerek ne yapmalıyım şimdi?

Arkadaşlar diyetisyene gidiyorum bana verdiği listeyle 2 haftada 2,5 kilo sadece yağdan kilo verdim. Tabi baya gaza gelmiştim kilo verdiğimi görünce, neyse 2 haftada 2 kilo daha vermem gerekti şimdi ama geçen gün tartıldım diyete uymama rağmen 1 kilo almışım resmen, acaba hareket etmediğim için mi bilmiyorum ama günde 3 litre en az su içiyorum. Kilo aldığımı görünce moralim düştü, sınav haftasıda acayip stresli oluyorum ve psikolojik olarak yemek istiyorum, sonunda dayanamadım evde önüme ne gelirse yedim valla. Şimdi benim 2 haftalık diyetim boşamı gitti? Çok pişmanım ama olan oldu artık 2 hafta sonra diyetisyene gidicem tekrar ve toplamda 4 kilo yağdan vermiş olmam gerek ne yapmalıyım şimdi?

Yarın ve sonraki gün protein ve sebze ağırlıklı beslenerek bol bol haraket ederek toplarsın o kilo sandığın ödem oluyor genelde her gün tartılma haftada 1 gün tartıl sadece yoksa diyet filan yapamazsın psikolojin bozulur.
Ve ufak bir bilgi kilo verme sürekli ekside gitmez bazen 3 kilo verirsin 1 kilo alırsın sonra 3 daha verirsin sürekli eksi bekleme morelin bozulur yağlar ilk önce yakılır sonra su toplar yani öden sonra gene yakılır neyse çok yazdım gene ben ya 🤣

Öncelikle sakin ol ve yarın sabah tekrardan diyetine devam et. Ayrıca sen diyetisyene kilo verdiğini göstermek için değil kendin içinn kendi sağlığın için kilo veriyorsun bu kadar çekinme bugün de böyle olmuş tekrar kendine güven ve diyetine devam et heö daha önünde 2 hafta varmış biraz daha fazla hareket edip yürüyüş spor toparlarsın bence

X