Diyetlik Haller

zehra1809

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.459
3.109
Merhaba,

Doğumdan sonra fazlaca kilo aldım ve diyete başladım 115 ile çıktığım yolda 100 - 98,6 arası gidip geliyorum. 1 ay normal diyet 2 ay herbalıfe ve sımdıler de de if yapmaya başladım. İf yapmaya başlayınca kilom 100den 98,6 ya düştü ancak bugün tartıldım 100 olmuşum.

Kabız değilim aksine if olayına giriştiğimden beri kabızlığım geçti diyebilirim.

Su 3 lt içmeye çalışıyorum ama bazı günler yoğun çalışmaktan 1 lt bile zor içtiğim oluyor.

Ve sinir stres = yeme isteği kaçamak doymamak olarak bana yansıyor ve ben son 3 gündür çok sinirli stresliyim if saatleri dışında yemiyorum saatime sadık kalıyorum ama yiyeceğimi de yiyorum ve bunu yaparken bak zehra yeme doydun yeme dıyorum ama sankı sınırım oyle gececek gıbı gelıyor ve bakıyorum herseyı yemişim.

Örnek verecek olursam ; öğlen ve akşam öğün yapıyorum ben. Öğlen işyerinde bahanem şu oluyor of çok acıktım şimdi yiyim akşam yemem ya da çorba ıle gunu kapatırım. Ne varsa hepsinden yiyorum. Akşam oluyor tamam zehra sımdı hafıf seyler yıyıp dengelıcez dıyorum ama sınır oldugum sebepler aklıma gelınce ılk once annemde karnımı ayak ustu doyurup eve cıkıyorum ve saat dolmadan dolabımı acıp bakıyorum agzıma uyan ne varsa hop onları da mıdeye ındırıyorum ve asırı tatlı ıstıyorum yanı aslında elımde cıkolata olsa bı onu yesem normale donecek gıbı hıssedıyorum durum böyle.

Tam toparlıyorum kendımı motıve edıyorum 100 altına ınıyorum ve yıne 100e gelmeye cabalıyorum.

Şuan bile bu vicdanen benı rahatsız etse de of 100 oldum artık barı bugun ıstedıklerımı yıyım yarın yenıden baslarım kafasındayım.

if olayını sevdım tam benlık saatı vs herseyı bana uygun hatta oyle kı ne yesem vs derdım bıtmıstı ama sımdı durum degıstı bocalıyorum aklım herbalıfe kayıyor cunku onla kılo cıddı sekılde verdım ama bana zararı dokundu zararı gaz karın agrısı hazımsızlık kabızlık ve wc gıderken hemoroıd azdırma oldu. Kılo verdım ama gel bana sor. Dün çayını içim dedim yine gazlı oldum. Akşam wc den çıkamadım bunları da bıle bıle yıne kullanmak ıstemem hata ama artık olmuyor sheakın bıle kokusu tıksınc gelıyor. En güzeli diyet sağlıklı beslenmek geçte olsa anladım ancak ipin ucunu kaçırma olayı çok kötü diyet deneyımı olanlar bana bır akıl versenız gercekten 1 hafta herseyı yapıp sonrakı hafta emegımı çöpe atmaktan yoruldum

X