Diyetmax kullananlar :)

saras88

Sabrın Sonu Selamettir...
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
988
227
Slm arkadaşlar diyetmax düye bi zayıflama bandı ver, çok araştırdım özel menüsüyle beraber baya kişi zayıflamış ve çok memnun kalmışlar, ürünü bende aldım ve pazartesi başlıycam.

Bu ürünü kullananlar varsa bana eşlik edebilir mi :KK16::KK16::KK16:

saras88

Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
988
227
Slm arkadaşlar diyetmax düye bi zayıflama bandı ver, çok araştırdım özel menüsüyle beraber baya kişi zayıflamış ve çok memnun kalmışlar, ürünü bende aldım ve pazartesi başlıycam.

Bu ürünü kullananlar varsa bana eşlik edebilir mi :KK16::KK16::KK16:

kızlarrrrrr kimse yok mu :KK33::KK33::KK33:

saras88

Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
988
227
işte geldim burdayım :)) ben bu işte ustayım demek isterdim ama bende ürünü dün aldım bugün sabah kullanmaya başladım

Slm arkadaşım, bende pazar akşamı başladım bu 2. bandım ama hala bişey yok, zaten çok zor uymaya çalışıyorum ama zorlanıyorum, hee bide dünden bugüne aksine 200 gr almışım anlamadım bu işten bişey, bide benim bandım yapıştıktan sonra kalkmaya başlıyo çıkıyo sende oldumu

Yessi53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
167
0
Ikı kutu kullandım dıkkat ettım bana yaramadı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

oha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2011
5
0
Slm arkadaşım, bende pazar akşamı başladım bu 2. bandım ama hala bişey yok, zaten çok zor uymaya çalışıyorum ama zorlanıyorum, hee bide dünden bugüne aksine 200 gr almışım anlamadım bu işten bişey, bide benim bandım yapıştıktan sonra kalkmaya başlıyo çıkıyo sende oldumu

ben o hafta ara vermek zorunda kalmıştım, bu hafta tekrar başladım ama diyetine uyamıyorum kendi kafama göre bi diyet yapıyorum, ama hep açım hiç tokluk hissi vermiyor yani bu bant bir işe yaramıyor :KK43:( Tokluk hissi vermesi lazım sürekli karnım gurulduyor
birde ilk 2 gün kullanımda acayip baş ağrısı yaptı nedenini çözemedim :KK43:(

aycanozdemir83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2017
2
0
38
Herkese mrb, diyetmaxı 15 gündür kullanıyorum 4 kilo verdim. sonuçtan memnunum. umarın böyle devam eder.
kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim. sada verilecek 15 kilom var:KK43: